کد خبر: 1685199/50 زمان: 13:40   1399/03/02 بازدید: 13,566

فقط چهار باشگاه آنقدر بزرگند که بتوانند سانه را بخرند

اوون هارگریوز، ستاره سابق بایرن مونیخ و منچسترسیتی می‌گوید بایرن یکی از چهار باشگاهی است که می‌توانند موقعیتی شبیه منچسترسیتی برای لروی سانه فراهم کنند.

به گزارش "ورزش سه"، اوون هارگریوز، ستاره سابق بایرن مونیخ که سابقه بازی در منچسترسیتی را هم دارد می‌گوید تنها چهار باشگاه در حال حاضر توان آن را دارند که موقعیتی شبیه به موقعیت لروی سانه در منچسترسیتی را در اختیار او بگذارند و بایرن مونیخ یکی از این چهار باشگاه است.

 

لروی سانه به احتمال بسیار زیاد امسال تابستان راهی بایرن می‌شود و باواریایی‌ها او را اولویت اول خود می‌دانند. سال گذشته هم بایرن تا یک قدمی انتقال او به آلیانز آرنا پیش رفت ولی در نهایت در آخری بازی فصل یعنی کامیونتی‌شیلد در مقابل لیورپول، سانه با مصدومیتی جدی مواجه شود و مدیریت بایرن تصمیم گرفت خرید او را به تاخیر بیندازد.

 

 

هارگریوز که هم با پیراهن بایرن بازی کرده و هم در منچسترسیتی بازیکن بوده در این باره به گل گفت:" هر بازیکن سطح بالای آلمانی می‌داند که بایرن مونیخ اگر خیلی خوب کار کند به دنبالش خواهد آمد و لروی سانه هم از این قاعده مستثنی نیست.  بایرن تیمی است که هر سال برای قهرمانی در لیگ آلمان و چمپیونزلیگ تلاش می‌کند".

 

هارگریوز در ادامه گفت:" سانه اگر سیتی را ترک کند در کل دنیای فوتبال تنها چهار باشگاه هست که می‌تواند مقصد بعدی او باشد. بارسلونا، رئال مادرید، یوونتوس و رئال مادرید. فقط این چهار باشگاه هستند که می‌توانند موقعیتی مشابه آنچه او امروز در سیتی دارد را به ستاره آلمانی پیشنهاد بدهند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.