حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685227/41 زمان: 16:05   1399/03/02 بازدید: 1,738

استیلی: حتی یک ریال هم هنوز نگرفته ام 

مطالبات تیم امید همچنان روی هوا ! 

تیم امید با حمید استیلی نتوانست به رقابت های المپیک راه پیدا کند ولی نکته جالب توجه عدم تسویه حساب با کادر فنی است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم امید ایران سال  گذشته پس از راهیابی به مرحله دوم مقدماتی المپیک با زلاتکو کرانچار، به یکباره با تصمیم عجیب مسئولان سر مربی خود را از دست داد و در ادامه پس از اینکه چند اردو از دست رفت، فرهاد مجیدی برای سه اردو هدایت تیم را برعهده گرفت و پس از دو شکست مقابل ازبکستان شرایط طوری پیش رفت که مجبور به کناره گیری شد.


پس از او حمید استیلی که از ابتدا به عنوان مدیر تیم در کنار ملی پوشان امید بود، با این توجیه که شناخت خوبی از بازیکنان دارد، علیرغم اینکه سال ها مربیگری نکرده بود، هدایت تیم را برعهده گرفت و پس از چند بازی دوستانه شاگردانش را به تایلند برد؛ جایی که با تساوی برابر ازبکستان و شکست برابر کره جنوبی کار صعود به اما و اگر رسید تا پیروزی روز آخر برابر چین هم گره گشا نباشد و تیم امید ایران همچنان پس از بازی های مونترال 1976 در حسرت رسیدن به المپیک باشد و در این مدت به دلیل ضعف مدیریت، استعدادهای زیادی سوخته اند.


نکته جالب توجه اینکه حمید استیلی مربی تیم امید که با نظر تصمیم سازان فوتبال ایران هدایت تیم امید را برعهده گرفته، همچنان و در شرایطی که ماه ها از زمان حذف تیم امید می گذرد، حتی یک ریال هم دریافت نکرده است و در سوی دیگر پاداشی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود، به برخی نفرات که تاثیر زیادی در راهیابی تیم امید به دور دوم مرحله دوم مقدماتی داشتند، اختصاص نیافته است ! 


استیلی که بارها در مصاحبه هایش تاکید کرده از جیب برای تیم امید هزینه کرده، در این زمینه به ورزش سه گفت:« هنوز حتی یک ریال هم پول نگرفته ام. حالا قرار است جلسه ای با مسئولان داشته باشیم و در این مورد صحبت کنیم.» 


استیلی همچنین از نحوه پرداخت پاداش های در نظر گرفته شده به بازیکنان نیز رضایت نداشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.