حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686767/4 زمان: 19:36   1399/03/10 بازدید: 16,712

مسابقات برگزار نشود، لیگ را ۱۸ تیمی کنند

مالکی: حق پرسپولیس قهرمانی‌است

ستاره تیم شاهین بوشهر در لیگ نوزدهم می‌گوید در صورت عدم برگزاری لیگ باید لیگ بعدی را ۱۸ تیمی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، حسین مالکی وینگر تیم فوتبال شاهین بوشهر درباره وضعیت تیم خود گفت: خدارا شکر چند روز قبل تست کرونا دادیم و همه اعضای تیم منفی اعلام شدند. قرار است در کرج اردوی ده روزه برگزار کنیم و برای مسابقات آماده شویم. وضعیت خیلی خوبی در هفته‌های ابتدایی نیم‌فصل دوم داشتیم و تعطیلی لیگ بسیار به ضرر ما شد.

 

وی در ادامه گفت: دل همه مردم برای فوتبال تنگ شده، ما هم همین شغل را داریم و امیدوارم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این مسابقات انجام بشود. البته سلامتی اولویت اول همه فوتبال ایران است. قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و ان‌شاءالله بتوانیم از انتهای جدول با انجام بازی‌های خوب جدا شویم. مردم بوشهر لایق بهترین‌ها هستند و قطعا تمام تلاش را می‌کنیم تا این سهمیه را حفظ کنیم.

 

وینگر خوزستانی تیم شاهین بوشهر همچنین گفت: اگر به هر دلیلی مسابقات برگزار نشد، من فکر می‌کنم باید لیگ هجده تیمی شود چرا که تیم‌های پایین جدولی خیلی وضعیت نزدیکی به هم دارند و هر هفته می‌تواند جایگاه تیم‌ها را جابه‌جا کند، در خصوص بالای جدول و با اختلافی که پرسپولیس دارد، حق پرسپولیس قهرمانی است. امیدوارم بهترین تصمیم در این خصوص گرفته شود و تمام جوانب سنجیده شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.