حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687455/50 زمان: 09:40   1399/03/14 بازدید: 3,066

رئیس شورای ورزش اسپانیا

لالیگا با حضور تماشاچی؟ غیرممکن است

رئیس شورای ملی ورزش اسپانیا شایعات درباره حضور تماشاچی‌ها در ادامه فصل لالیگا را رد کرده و گفت حضور تماشاچی در بازی‌های ادامه فصل غیرممکن است.

به گزارش "ورزش سه"، ایرن لوزانو، رئیس شورای ملی ورزش اسپانیا با تکذیب کردن شایعات مطرح شده درباره اینکه پس از شروع مجدد لالیگا امکان حضور هواداران در برخی بازی‌ها وجود خواهد داشت، می‌گوید بازگشت هواداران به استادیومها در ادامه فصل جاری غیرممکن است.

 

 

این شایعات زمانی قوت گرفت که دیروز میگل آنخل رامیرز، رئیس باشگاه دسته‌دومی لاس‌پالماس گفته بود هواداران این تیم در مسابقات خانگی‌اش حاضر خواهند بود. لاس‌پالماس تیمی است در جزایر قناری که نسبت به خاک اصلی اسپانیا از کرونا کمتر تاثیر پذیرفته است. ولی لوزانو با تکذیب این شایعات گفت حضور هواداران در استادیومها به این زودی کاملا غیرممکن است.

 

رئیس شورای ورزش اسپانیا در مصاحبه با رادیو کادنا سر گفت:" غیرممکن است. باید به اساس رقابتها احترام گذاشت. در این باره مسائل زیادی مطرح است ولی اصلی‌ترین جایی که می‌توان اصل احترام به سلامت رقابت را دید در ورزش است".

 

لورنزو در ادامه صحبت‌هایش گفت:" از آنجایی که لالیگا یک رقابت ملی است ما تلاش زیادی کردیم تا تیمها تمرینهای خود را در شرایط برابر آغاز کنند. این لازمه منصفانه بودن هر رقابتی است. برای همین حالا که می‌بینم بعد از این همه تلاش برای یکسان‌سازی شرایط تیمها در رقابت، در این اواخر کار با چنین شایعاتی مواجه می‌شویم که می‌تواند همه آن تلاشها را بی‌معنی کند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.