حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687466/50 زمان: 11:00   1399/03/14 بازدید: 3,654

غرامت تاخیر مجدد شروع لیگ برتر: 35 میلیون پوند

در صورت هر گونه تاخیر دوباره در شروع لیگ برتر انگلیس، باشگاه‌های این کشور باید به شرکت‌های پخش تلویزیونی به ازای هر هفته 35 میلیون پوند غرامت اضافه پرداخت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های انگلیسی به باشگاه‌های فوتبال لیگ برتری این کشور هشدار دادند که در صورت هر گونه تاخیر بیشتر در شروع مجدد فصل باید به ازای هر هفته 35 میلیون پوند غرامت به شرکت‌های پخش تلویزیونی رقابتها غرامت پرداخت کنند. این مبلغ علاوه بر 330 میلیون پوندی است که تلویزیون‌ها به دلیل تعلیق سه ماه رقابتها حق خود می‌‌دانند. 

 

 

با وجود اینکه برخی باشگاه‌های لیگ برتری اعلام کرده‌اند نسبت به برنامه معرفی شده از سوی سازمان لیگ برای شروع مجدد فصل اعتراض‌هایی دارند.

 

 ولی دیل‌میل می‌گوید در جلسه لیگ که قرار است این هفته پنج‌شنبه برگزار شود، روسای لیگ برتر به این باشگاه‌ها هشدار خواهند داد که برای مواجه نشدن با این غرامت اضافی از اعتراض خودداری کنند. لیگ برتر طبق برنامه اعلام شده قرار است از 17 ژوئن آغاز شده و شش هفته بعد در 26 ژوئیه به پایان برسد.

 

 

لیگ برتر پیش از این قبول کرده که به شرکت‌های پخش تلویزیونی داخلی و بین‌المللی بابت تاخیر سه ماهه در روند این فصل مبلغ 330 میلیون پوند غرامت پرداخت کند. طبق قرار دو طرف حتی اگر فصل به پایان برسد این مبلغ پرداخت خواهد شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.