حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687775/1 زمان: 01:52   1399/03/16 بازدید: 9,876

مجبوریم در مسابقات حاضر شویم

محمدی: درآمدی غیر از فوتبال نداریم

مدافع تیم ذوب‌آهن گفت: ما شغلی به غیر از فوتبال نداریم و اگر قرار باشد از قرارداد ما کم شود ترجیح می‌دهیم که مسابقات برگزار شود و چاره‌ای جز این نداریم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، هادی محمدی در خصوص شرایط تیم اظهار داشت: بعد از اینکه آزمایش کرونا دادیم، تمرینات خود را زیرنظر کادرفنی آغاز کردیم تا شروع قدرتمندی در مسابقات داشته باشیم، فردا هم تست دوم کرونا را می‌دهیم تا با خیال راحت‌تر در تمرینات شرکت کنیم.  

 

وی در خصوص عدم حضور رادولوویچ در تمرینات تصریح کرد: آخرین خبر ما از رادو این بود که مرز‌ها بسته است و تا وضعیت سفید نشود امکان پرواز به ایران را ندارد، ما تمرینات را زیر نظر صلصالی برگزار می‌کنیم تا وی به ایران بازگردد.

 

مدافع تیم ذوب‌آهن درباره ادامه مسابقات یا لغو آن عنوان کرد: ما شغلی به غیر از فوتبال نداریم و اگر قرار باشد از قرارداد ما کم شود ترجیح می‌دهیم که مسابقات برگزار شود و چاره‌ای جز این نداریم، چون درآمد ما از فوتبال است و در حال حاضر باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم و در مسابقات حاضر شویم.

 

محمدی درباره جایگاه ذوب‌آهن در پایان لیگ افزود: ما با تمام قوا در مسابقات حاضر خواهیم شد تا بتوانیم جایگاه ذوب‌آهن در جدول را ارتقا دهیم، امیدوارم فصل بعد ذوب‌آهن در بحث بودجه و یارگیری زودتر کار خود را شروع کند تا مثل همیشه در بالای جدول باشیم، واقعا جای ذوب‌آهن بین تیم‌های بالایی جدول و آسیا خالی است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.