حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687787/1 زمان: 09:55   1399/03/16 بازدید: 2,227

کمیته پارالمپیک هیچ پیشنهادی برای مربی خارجی نعمتی و جوانمردی نمی‌دهد

رضایی: به هیچ ورزشکاری بدهکار نیستیم

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: قرار نیست ما مربی خارجی را به زهرا نعمتی و ساره جوانمردی پیشنهاد بدهیم، بلکه این یک پیش‌بینی برای آنها بوده تا در صورت لزوم از این راه استفاده کنند.

به گزراش ''ورزش سه'' و به نقل از تسنیم، هادی رضایی  درباره آغاز اردوی ورزشکاران شانس مدال طلا در بازی‌های پارالمپیک توکیو اظهار داشت: طبق مصوبه‌ای که داشتیم، مقرر شد که ورزشکاران شانس طلا اردوی خود را از اواخر خرداد آغاز کنند تا آماده حضور در رویدادهای پیش‌رو شوند.
 

وی درباره پرداخت حقوق این ورزشکاران گفت: ما حقوق ورزشکاران را تا پایان سال 98 پرداخت کرده‌ایم و از این بابت به هیچ ورزشکاری بدهکار نیستیم. برای سال جدید هم طبق دستورالعمل ستاد بازی‌ها عمل می‌کنیم و همزمان با شروع اردوها این کار را انجام خواهیم داد. پرداخت حقوق همزمان با برگزاری اردوها است و به همین دلیل هم این اقدام طی سه ماه اخیر رخ نداده است.

 

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک درباره مهیا شدن جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی و ساره جوانمردی و لزوم انجام این کار با توجه به هزینه‌های بالای استخدام مربیان خارجی عنوان کرد: تا امروز که هیچ مربی خارجی از سوی دو فدراسیون تیراندازی با کمان و جانبازان و معلولین معرفی نشده‌اند و هر زمان که درخواست رسمی به دست‌مان برسد، بررسی لازم را انجام خواهیم داد. ما اعتقاد داریم که مربی ایرانی جواب می‌دهد و مدال‌ها و موفقیت‌های قبلی، شاهد این مدعا است، اما به خاطر ویژه بودن این دو ورزشکار چنین راهکاری را پیشنهاد داده‌ایم.

 

رضایی تصریح کرد: ما هیچ مربی خارجی را برای این ورزشکار پیشنهاد نمی‌کنیم و این کار را نیز نخواهیم کرد. این اقدام نیز برای آن پیش‌بینی شده که اگر نیاز به استفاده و کمک گرفتن از تجربیات مربیان خارجی بود، ورزشکاران بتوانند بهره ببرند. به هر حال ما برای کسب مدال طلا هزینه کنیم و این اقدام نیز در همین راستا است.

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.