حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687841/29 زمان: 14:15   1399/03/16 بازدید: 11,808

وضعیت مرموز فوق ستاره

زنگ خطر در بارسا؛ مسی امروز هم تمرین نکرد!

لیونل مسی در تمرین امروز بارسا هم حضور نداشت تا شایعات در مورد شدت مصدومیت او قوت بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، لئو مسی در تمرین روز چهارشنبه بارسا غیبت داشت و سپس اعلام شد که او در بازی درون تیمی روز سه شنبه مصدوم شده است. شبکه تی وی سه در همین رابطه ادعا کرد که شدت مصدومیت مسی به گونه ای است که او باید  بین یک هفته تا ده روز به دور از میادین باشد و بازی با مایورکا(24 خرداد) را نیز به همین دلیل از دست خواهد داد. ادعایی که از سوی مسئولان بارسا تکذیب شد.

 

 

 

 

روز گذشته کادر فنی به بازیکنان استراحت داده بود و تمرینی در کار نبود ولی امروز که بازیکنان به کمپ خوان گامپر برگشتند، بازهم لئو مسی در تمرین حضور نداشت. او به صورت انفرادی در سالن بدنسازی و زیر  نظر فیزیوتراپ ها کار می کرد.

از سوی تیم پزشکی بارسلونا مشکل مسی انقباض جزئی عضلانی عنوان شده و اینکه او باید برای احتیاط بیشتر، در تمرین گروهی شرکت نکند. به این ترتیب باید منتظر روز های آینده ماند تا شرایط مصدومیت مسی مشخص شود. در حال حاضر مشخص نیست که او می تواند با بازی برابر مایورکا برسد یا خیر.

دیگر غایبان تمرین بارسا آنسو فاتی و ساموئل اومتیتی بودند. بازیکنان بارسا فردا هم تمرین خواهند کرد و برای روز یکشنبه به آنها استراحت داده شده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.