حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687960/50 زمان: 10:00   1399/03/17 بازدید: 12,158

اخراج از گلکسی به خاطر پست اینستاگرامی همسر

بعد از انتشار پستهایی نژادپرستانه و خشونت‌آمیز از طرف همسر یکی از بازیکنان باشگاه لس‌آنجلس گلکسی، این باشگاه آمریکایی اعلام کرد این بازیکن خود را اخراج کرده.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتشار پستهایی نژادپرستانه و خشونت‌آمیز از سوی همسر الکساندار کاتای، بازیکن تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی در آمریکا، که در روزهای اعتراضات به نژادپرستی در این کشور به شدت جنجالی شده بود، این باشگاه اعلام کرد بازیکن خود کاتای را اخراج کرده است. او تنها بعد از انجام دادن دو بازی برای گلکسی اخراج شده است.

 

 

همسر کاتای اوایل این هفته در اینستاگرام دو پست منتشر کرد که واکنش‌های بسیاری به دنبال داشت. درست در روزهایی که آمریکا دستخوش اعتراضات وسیع به مرگ جرج فلوید و تظاهرات علیه نژادپرستی است، پستهای عجیب همسر کاتای بسیار جنجالی شده بود.

 

به گزارش آسوشیتدپرس، همسر کاتای به زبان صربی، زبان اصلی خودش و همسرش، پستهایی منتشر کرده و در آنها خواهان کشتن معترضین شده بود و از آنها به عنوان گله نفرت‌انگیز یاد کرده بود.

 

جالب اینجا است که خود کاتای روز چهارشنبه نظرات همسرش را در اینستاگرام خود تایید کرد و گفت به آنها اعتقاد دارد. در نهایت باشگاه گلکسی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد:" باشگاه گلکسی و الکساندار کاتای به این نتیجه رسیدند که به همکاری خود پایان دهند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.