حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692602/47 زمان: 13:27   1399/04/09 بازدید: 4,506

درخشان: کرونا نگرفته ام، سرفه هایم عادی بودند!

حمید درخشان درباره سرفه های پرتعداد و مشکوک در تلویزیون گفت که این سرفه ها عادی بودند و او مبتلا به کرونا نیست.

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز حمید درخشان در یکی از برنامه های تلویزیون حضور یافت و در خصوص دیدار شب گذشته پرسپولیس صحبت کرد اما نکته مهم از حضور او، سرفه های پرتعدادی بود که باتوجه به شیوع ویروس کرونا، مشکوک و نگران کننده به نظر می‌رسید. او در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: واقعیت این که من سرما خوردم و از صداوسیما رفتم دکتر که مشکلم حساسیت بود و خداراشکر کرونا نبود. من سینه ام حساس شده و متاسفانه جدیدا زیاد سرفه می‌کنم اما این سرفه هایی که داشتم عادی بودند.

 

او در ادامه با اشاره به بازی پرسپولیس و پیکان و عملکرد خوب مهدی عبدی نیز گفت: بازی دیروز به نظر من بازی بدی نبود و طبیعی است که بعد از توقف طولانی مدت کیفیت بازی ها آن شرایط مطلوب را نداشته باشند اما باز پرسپولیس به نظر من بهتر بود و هم روند بهتری نسبت به پیکان داشت و هم شادابی خوبی در تیم وجود داشت. معمولا در جوان ها اینطوری است که انگیزه بالایی دارند و دیشب هم شب عبدی بود که خیلی تلاش کرد و ثمره تلاشش را هم گرفت. این برای مربی خیلی خوب است که همچین بازیکنی روی نیمکت داشته باشد. امیدوارم این جوان ها قدر خودشان را بدانند و متوجه باشند که در چه تیمی بازی می‌کنند و باد در سرشان نباشد و مغرور نشوند.

 

درخشان که در دوره خود علی علیپور را به خدمت گرفت و البته عباس زاده هم زیر نظر او شدیدا افت کرد، در این باره عنوانکرد: خیلی از چیزها دست خود بازیکن است و اگر بازیکن شرایط آرمانی را حفظ نکند و استراحت نداشته باشد، نمی‌تواند بازی کنید. در وهله اول باید شرایط اخلاقی را حفظ کنید و در وهله دوم خوب تمرین کنید بعد در وهله سوم است که مربی می‌تواد به شما کمک کند.

 

حمیددرخشان که در سریال پژمان هم نقش آفرینی کرده، درباره پخش تکرار این سریال و توجه ویژه مخاطبان نیز توضیح داد: خداراشکر می‌کنم که یک  اثر خوبی بود (فیلم پژمان). آقای سروش صحت و قاسم خانی تلاش کردند این فیلم خوب را ساختند و خوشحالم در تکرار هم مورد توجه قرار گرفته. در فضای فوتبالی همچین چیزی هست که بازیکنان برای تیم پیدا کردن مثل آقای رهبری فرد و پژمان عمل کنند و حتی مربیان هم بعضا به این شکل بازیکن انتخاب می‌کنند اما برای من هرگز چنین چیزی پیش نیامده.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.