حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1693452/29 زمان: 16:30   1399/04/13 بازدید: 22,487

گزارش موندودپورتیوو

گریزمان مقابل نیمار؛ اعاده حیثیت ستاره فرانسوی

مقایسه آماری بین گریزمان و نیمار نشان می دهد که بارسلونا بهتر است یک سال دیگر به ستاره فرانسوی مهلت بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، بحث بر سر خرید 120 میلیون یورویی بارسا این روزها زیاد است و برخی معتعقدند جذب آنتوان گریزمان شکستی بزرگ برای آبی اناری ها بود. ورود دقیقه 90 او به زمین در بازی با اتلتیکو حواشی فراوانی داشت و به درگیری رسانه ای برادر و پدر گریزمان با کیکه ستین سرمربی بارسا ختم شد.

 

 

 

 

گفته می شود خواهر گریزمان که مدیر برنامه های اوست، قصد ملاقات با سران بارسا را دارد و از آنها به خاطر نیمکت نشینی های برادرش در سه بازی اخیر و تحقیر در بازی برابر اتلتیکو توضیح بخواهد.

بسیاری گریزمان را با نیمار مقایسه می کنند و اینکه ستاره فرانسوی هرگز نتوانسته جای خالی او را پر کند.

 

 

 

 

مقایسه آماری بین نیمار و گریزمان اما نشان می دهد که حداقل در سال اول حضور این دو در بارسا، تفاوت خاصی باهم نداشته اند.

نیمار تابستان 2013 بود که به بارسا پیوست و در فصل 14-2013 تنها موفق به زدن 15 گل شد. 9 گل در لالیگا، 4 گل در لیگ قهرمانان، یک گل در کوپا دل ری و یک گل هم در سوپرکاپ اسپانیا. او در مجموع 41 بازی انجام داد و 2838 دقیقه نیز در میدان بود.

 

 

 

 

گریزمان تا به اینجا که هنوز 5 بازی از لالیگا و حداقل یک بازی از لیگ قهرمانان باقیمانده، 43 بازی انجام داده و 3183 دقیقه نیز در میدان بوده است. او توانسته 14 گل به ثمر برساند یعنی یک گل کمتر از نیمار. 8 گل در لالیگا، دو گل در لیگ قهرمانان، سه گل در کوپا دل ری و یک گل نیز در سوپرکاپ اسپانیا.

 

نیمار در فصل دوم حضورش کاملا متحول شد و توانست در 51 بازی 39 گل به ثمر برساند و یکی از عوامل کلیدی در فتح سه گانه بارسلونا بود. شاید بهتر باشد برای قضاوت در مورد گریزمان نیز تا فصل دوم حضورش در بارسا صبر شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.