حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1693840/13 زمان: 08:13   1399/04/15 بازدید: 47,693

حالا که بازی کردند، باید ادامه بدهند؛

مظاهری: مسخره‌اش را درآورده‌اند!

دروازه‌بان تراکتور معتقد است که نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در لیگ ایران با لیگ های اروپایی متفاوت است.

به گزارش "ورزش سه"، رشید مظاهری که موفق شد در بازی با صنعت نفت دروازه تیمش را بسته نگاه داشته و یازدهمین کلین‌شیت خود را در این فصل رقم بزند، درباره این دیدار گفت: بازی خیلی خوبی بود. بالای ۷۰۰-۶۰۰ پاس دادیم و خدا را شکر نتیجه لازم را گرفتیم. بابک مرادی نتیجه بازی‌مان را به خوبی پیش‌بینی کرده بود و همانطور که گفته بود، ۲ بر صفر پیروز شدیم.

 

او ادامه داد: ما مخالف اصلی برگزاری بازی‌ها بودیم، اما آمدیم و مسابقه دادیم. حالا که این اتفاقات افتاده، دیگر نباید بازی‌ها را لغو کنند. الان جزو چهار تیم برتر جدول هستیم و رتبه پایینی هم نداریم که بگویند راضی به ادامه نیستیم. ادامه بدهید، از چه چیزی می‌ترسید؟ 

 

دروازه‌بان تراکتور با انتقاد از سازمان لیگ ابراز کرد: کدام پروتکل را رعایت می‌کنند؟! چرا خاله بازی می‌کنند؟ مسخره‌اش را درآورده‌اند. ورزش برای چه چیزی است؟ برای سلامتی نیست؟ سوالم از آقای خلیلیان و مهدی این است که هدف‌تان چیست؟ بیایند با فوتبالی‌ها صحبت کنند تا با هم پولی را که بخاطر برگزاری مسابقات از اسپانسرها در می‌آورند را تهیه کنیم و به آن اسپانسرها بدهیم که دیگر با جان ما بازی نکنند!

 

مظاهری یادآور شد: آلمان و اسپانیا چگونه بازی‌هایشان را برگزار می‌کنند و ما چگونه برگزار می‌کنیم؟! بخاطر چه چیزی؟ بخاطر پولی که از اسپانسر در می‌آورند؟ گفتم که ما بازیکنان جمع می‌شویم و هرکدام ۲۰-۱۰ میلیون تومان می‌گذاریم و پول اسپانسر را می‌دهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.