حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694778/50 زمان: 19:45   1399/04/19 بازدید: 16,678

دستگیری بازیکن الجزایری به دلیل جرم خلاف عفت

بازیکن الجزایری ملی پوش باشگاه فرانسوی آنچه به دلیل انجام اعمال خلاف عفت در ملأ عام برای دومین بار در سه ماه اخیر بازداشت شده و در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند که فرید الملالی بازیکن الجزایری باشگاه آنچه در این کشور که در لیگ ۱ حضور دارد برای دومین بار در سه ماه اخیر به دلیل انجام اعمال خلاف عفت در ملأ عام از سوی پلیس بازداشت شده و در حال حاضر همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

 

 

ملالی که بازیکن تیم ملی الجزایر هم هست در ماه مه هم به دلیل مشابهی بازداشت شده و ضمن پذیرش خطای خود بابت انجام چنین اعمالی عذرخواهی کرده بود. ولی او حالا در کمتر از سه ماه برای دومین بار به دلیل مشابهی بازداشت شده است.

 

وکیل ملالی به اشاره به بازداشت موکلش توسط پلیس اعلام کرد او بار دیگر از همه کسانی که احتمالاً از رفتار او آزرده شده‌اند صمیمانه عذرخواهی  می‌کند.

 

نایب رئیس باشگاه فرانسوی آنچه هم در واکنش به سوال‌های خبرنگاران درباره این ماجرا گفت نمی‌خواهد درباره این ماجرا فعلاً صحبت کند. او گفت باشگاه در مورد قبلی موضع خود را نشان داده و افکار عمومی باید به عذرخواهی این بازیکن هم توجه داشته باشند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.