حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695329/55 زمان: 00:38   1399/04/22 بازدید: 7,633

سراج: برخی بازیکنان با جان و دل بازی نمی کنند

سرمربی جوان نفت آبادان از عملکرد بازیکنانش در دیدار امشب راضی نیست و مدعی شد که با بازیکنان کم‌کار برخورد خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از تساوی دیدار نساجی و صنعت نفت آبادان با نتیجه یک بر یک، بهنام سراج در نشست خبری حاضر شد و ابتدا توضیح داد: امروز باید سه امتیاز را می‌گرفتیم و با توجه به نتایجی که به دست آمده بود می‌توانستیم در جدول ارتقا پیدا کنیم و به رقبا نزدیک‌تر شویم اما روی تمریناتی که داشتیم در میدان اجرا نشد. می‌دانستیم نساجی در ضدحملات خیلی قوی است و به راحتی در یک ضد حمله گل خوردیم و بیشتر توپ و میدان دست ما بود. اما خودمان اشتباه می‌کردیم و توپ را به نساجی می‌دادیم و آنها روی دروازه ما خطر ساز می‌شد.

 

وی افزود: به هر حال تمام دارایی تیم ما همین است و سعی می‌کنیم ازتمام نفرات‌مان استفاده کنیم؛ در نیم فصل جز تیم‌هایی بودیم که نتوانستیم تیم را تقویت کنیم. شرایطش را نداشتیم اجازه‌اش را نداشتیم و پنجره نقل و انتقالات‌مان بسته بود. با همان نفرات ادامه می‌دهیم و بازیکنان ما از  نظر بدنی تحلیل رفته‌اند. مرتب تمرین می‌کنیم و بازیکنان را جابه جا می‌کنیم تا به شکل تیمی مورد نظرمان برسیم.

سراج گفت: مرتب تمرین می‌کنیم اما برخی بازیکنان در حدو  اندازه نیم فصل اولشان نیستند؛ خودم می‌گویم طبیعی است اما حسم می‌گوید برخی بازیکنان‌مان با دل و جان دیگر کار نمی‌کنند. این مساله واقعا به من مربوط نمی‌شود و باید کارشناسی  دقیق‌تر از سوی باشگاه شود و بازیکنانی که انگیزه ندارند خودم و باشگاه با آنها برخورد کنیم و اگر نمی‌توانند واقعا در خدمت تیم باشند کنارشان بگذاریم و با داشته‌هایمان به میدان برویم. بانفراتی که انگیزه دارند بازنده شویم خیلی بهتر است تا با نفرات قوی و بی انگیزه تا آخر مسابقات برویم.

 

او در مورد اینکه نساجی هفته قبل بازی نکرده بود گفت: از سازمان لیگ درخواست کردم که بازی‌های معوقه می شود به تیم‌های دیگر هم استراحت بدهند اینکه یک تیم 10 روز استراحت کند و یک تیم در یک هفته دو مسابقه بدهد فشار بروی تیم‌های دیگر می آید. سازمان لیگ باید برنامه ریزی کند. می‌دانستیم ویروس کرونا دخیل در مسابقات است.

وی افزود: برخی بازیکنان و تیم‌ها بخاطر تست مثبت از مسابقات خارج می شوند؛ باید این مساله کارشناسی شود که همه تیم‌ها به یک اندازه بازی کنند تا مثال تیمی مثل استقلال 2 بازی داشته باشد و ما بازی‌هایمان تمام شده باشد.

بهنام سراج درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر استقلال توضیح داد: آن بازی هم سخت است برای ما باید از میزبانی استفاده کنیم امروز مساوی کردیم و شرمنده مردم آبادان شدیم ولی باید قبول کنیم که تمام داشته‌های مان همین است باید روی نقاط قوت مان بیشتر کار کنیم و روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم تا برای بازی با استقلال آماده شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.