حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695497/29 زمان: 18:35   1399/04/22 بازدید: 25,284

گزارش؛

تحول بزرگ منچستریونایتد؛ فرگوسن روی ابرها

سر الکس فرگوسن از نتایج اخیر منچستر و ظهور ستاره ای چون میسون گرین وود بسیار خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، ‌منچستریونایتد سه روز پیش توانست در ادامه روند رو به رشد خود با 3 گل برابر استون ویلا به برتری برسد تا شاگردان اوله گنار سولسشر هم‌چنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشند. روند رو به رشد یونایتد باعث خوشنودی سر آلکس فرگوسن شده است. 

 

 

 

 

یکی از نزدیکان سر آلکس فرگوسن اعلام کرده است که فرگی از پیشرفت های یونایتد در هفته های اخیر بسیار شگفت زده شده است و چند بار نیز با سولسشر ارتباط تلفنی برقرار کرده است.

یکی از اتفاقاتی که باعث شده است تا فرگوسن از عملکرد یونایتد شگفت زده شود، حضور بازیکنان جوانی چون اسکات مک تومینای و میسون گرینوود در یونایتد است که توانستند در تیم خودشان را نشان دهند. سولسشر به خوبی توانسته است توانایی های رهبری و مدیریتش را نشان دهد و منچستریونایتد بعد از کرونا توانسته است بدون شکست باشد و عملکرد خوبی از خود ارائه بدهد.

منچستریونایتد که در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست آورده است باید در هفته بعدی رقابت های لیگ برتر انگلیس  در خانه به دیدار ساوتهمپتون برود و برتری در این دیدار می تواند شانس یونایتد را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تا حد زیادی افزایش دهد. 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.