حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695507/43 زمان: 19:24   1399/04/22 بازدید: 5,728

مهدی پور؛هافبک دفاعی با سه پاس گل 

مارکوویچ بهترین گلزن سه هفته آخر لیگ(عکس)

ذوب آهن که هفته گذشته با 4 گل مقابل پیکان شکست خورد در این هفته با 5 گل شاهین بوشهر را شکست داد.

به گزارش" ورزش سه" در برد پرگل و امیدوار کننده برای ذوبی ها مقابل شاهین ، دو بازیکن نقش کلیدی تری داشتند؛ ایوان مارکوویچ و مهدی مهدی پور که یکی خوب گل زد و دیگری خوب پاس گل داد.


مهدی مهدی پور که بعد از یک فصل و نیم دوری از ذوب در این فصل به این تیم بازگشت ، در بازی شب گذشته برابر شاهین سه پاس گل به همتیمی هایش داد و یکی ز موثرترین بازیکنان در خلق پیروزی 5 بر یک بود. مهدی پور که در ذوب آهن به عنوان یک هافبک دفاعی با قابلیت های تکنیکی و بازیسازی مطرح شده بود ، فصل گذشته در تراکتور 1 پاس گل داده بودهرچند 2 گل برای این تیم به ثمر رسانده بود.
در لیگ هفدهم اما مهدی پور آمار خوبی در پاس گل داشت و در دو تیم ذوب و تراکتور در طول فصل 5 پاس گل داده بود. مهدی پور در بازی با شاهین بوشهر بالاترین نمره را از سایت یازده گرفته و با نمره 8 بهترین بازیکن تیمش بود.

 

 

 


اما ستاره این هفته های ذوب آهن ایوان مارکوویچ صرب است که در اسفندماه و برای بازی در پست هافبک تهاجمی به این تیم پیوست. او در دو بازی قبلی ذوب برابر پیکان و شهرخودرو دو گل و در هر بازی یک گل زده بود. مارکوویچ در بازی ذوب برابر شاهین بوشهر 2 گل دیگر زد تا بهترین گلزن این هفته های لیگ برتر ایران باشد. او در حال حاضر میانگین 1.34 گل در هر بازی را به ثبت رسانده است و اگر همین میانگین را در بازی های آینده اش ادامه بدهد ، یعنی در 6 بازی آینده 8 گل بزند می تواند به عدد دوازده گل در لیگ برتر برسد و این یعنی جایی در رده های بالای بهترین گلزنان داشته باشد. 

 

 

 


با توجه به شناختی که از این بازیکن به وجود آمده باید دید که در بازی با ماشین سازی می تواند روند گلزنی هایش را ادامه بدهد؟

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.