حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695647/4 زمان: 14:25   1399/04/23 بازدید: 20,348

عقاب دوباره دستکش به دست کرد

بازگشت احمدرضا عابدزاده در 54 سالگی به آزادی!

احمدرضا عابدزاده یکی از نوستالژی‌های جذاب برای فوتبالدوستان ایرانی است که البته هیچ وقت هم کهنه نمی‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، خاطرات شیرینی که عابدزاده طی دو دهه حضور در فوتبال برای هواداران شکل داده باعث شده تا او جایگاهی خاص در تاریخ فوتبال ایران به خود اختصاص دهد. یکی از جذاب و قابل توجه‌ترین اسطوره‌های دروازه بانی فوتبال ایران که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد بعد از زندگی پر فراز و نشیب فوتبالی‌اش، این روزها شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند. 

 

بعد از انتشار تصاویری از او پشت صندوق فست فودی که در شمال افتتاح کرده و کارهایش را دنبال می‌کند، شاید این تصاویر جدید همان چیزی باشد که هواداران فوتبالی از اسطوره خود انتظار داشته باشند؛ حضور در زمین فوتبال و سر و کله زدن با توپ و تور.

 

این تصاویر را که می‌بینیم برای مایی که روزی با هر پرش و مهار توپ و پنالتی و افتخارآفرینی او فریاد زدیم، دل‌مان قنج می‌رود. چرا که انتظار داریم عابدزاده با همان هیبت مثالزدنی درون دروازه‌اش در دهه هفتاد و هشتاد یک امید بزرگ را در دل ایجاد کند. عابدزاده قطعا مترادف امید بود و این روزها که از فوتبال دور و دورتر شده دل همه اهالی فوتبال برای او تنگ و تنگ تر شده است. اما اکنون انتشار تصاویری از شماره یک محبوب با همان استایل همیشگی و لبخند گوشه لبش در استادیوم آزادی که هرچند مربوط به ساخت تیزر تبلیغاتی است هم می‌تواند هیجان ویژه‌ای را شکل دهد. مرد بدون تکرار فوتبال ایران شاید یک روز بار دیگر در قامت مربی به فوتبال بازگردد و خاطرات شیرین گذشته را برای کسانی که با دیدن او درون دروازه "امید" را پررنگ‌تر را برای موفقیت می‌دیدند، شکل دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.