حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1696234/41 زمان: 14:19   1399/04/26 بازدید: 12,868

از سپاهان به اروپا و تیم ملی می‌روم؛ 

کریمی: قول می‌دهم پنالتی‌ای که خراب کردم را جبران کنم

هافبک تیم سپاهان می‌گوید در صورت صعود این تیم به مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.   

به گزارش ورزش سه، محمد کریمی هافبک جوان تیم فوتبال سپاهان به تازگی و پس از دیدار برابر پارس جنوبی جم، قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با طلایی پوشان تمدید کرد تا همچنان در اصفهان باقی بماند و یکی از نفرات تیم سپاهان برای فصل بیستم لیگ برتر باشد.   


او که در بازی های اخیر بیشتر از گذشته توسط امیر قلعه نویی به ترکیب اصلی تیم می رسد، در رابطه با شرایط این روزهایتیم گفت: در بازى هاى اخیر عملکرد خوبى داشتیم و فکر می‌کنم از لحاظ نوع بازى از همه تیم ها بهتر عمل کردیم اما در ضربات آخر بسیار کم دقت بودیم. ضمن اینکه خیلى بدشانس بودیم. با این حال ما تلاشمان را بیشتر می‌کنیم و به بازى هاى باقى مانده و جام حذفى بسیار امیدواریم.


کریمی در واکنش به چهار دیدار باقی مانده سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: امکانات تیم هاى عربى و بازیکنان خارجى آن ها ما قابل قیاس نیست، اما با این حال تمرکز و دقت‌مان در برابر این تیم ها باید چندین برابر باشد؛ اگر همان انرژى و کیفیت برابر العین را همیشه داشته باشیم، می‌توانیم از گروه مرگ این رقابت ها صعود کنیم و در مراحل بعدى هم قطعا حرف هاى زیادى براى گفتن داریم.

 

 

 


سوال بعدی از محمد کریمی تمدید سه ساله قراردادش با باشگاه سپاهان بود. او در پاسخ به این سوال اضافه کرد: من سال گذشته با سپاهان و اعتماد امیرخان به فوتبال ایران معرفى شدم. فکر می‌کنم عملکرد خوبى داشتم و توانسته باشم پاسخ اعتماد امیرخان را داده باشم و دل هواداران سپاهان را شاد کنم. سپاهان باشگاه بزرگى است و افتخار می‌کنم در این باشگاه و شهر اصفهان حضور دارم. هواداران سپاهان و اصفهانى ها با این تیم زندگى می‌کنند. 


کریمی سپس به پنالتی از دست رفته‌اش مقابل پارس جنوبی جم اشاره کرد و افزود:قول می‌دهم پنالتى که خراب کردم را جبران کنم و هواداران بدانند چقدر برایشان ارزش قائلم و جواب محبت هایشان را می‌دهم. دوست دارم حالا حالاها در سپاهان باشم و فوتبالم را در سپاهان به پایان برسانم. در ایران به تیمى به غیر از سپاهان فکر نمی‌کنم و فکر می‌کنم با تمدید قرارداد این را نشان دادم و مطمئن هستم با سپاهان به تیم ملى و اروپا می‌رسم. 


کریمی در پایان با تشکر از مدیریت باشگاه بیان کرد: از آقاى نیکفر  و تابش تشکر ویژه اى دارم و همچنین از آقاى قلعه نویى که فوتبالم را مدیون اعتماد ایشانم و کار کردن با ایشان افتخار بزرگى است. تیم خوبى داریم و شاید سال هاى قبل‌تر من یا نیازمند یا محبى را کسى نمی‌شناخت و همین موضوع نشان می‌دهد، آقاى قلعه نویى چه مربى بزرگ و کاربلدى است. مطمئنا با این تیم و کادر فنى در آینده حرف هاى زیادى براى گفتن داریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.