حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699046/42 زمان: 01:26   1399/05/09 بازدید: 16,352

نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد

استفانو پیولی، سرمربی میلان در مورد شلوغی برنامه فصل بعد تیمش صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، میلان امشب نیز مانند هفته های ذشته عملکرد خوبی ارائه داده و موفق شد با نتیجه 1-4 سمپدوریا را مغلوب کند. زلاتان امشب موفق به ثبت دبل شد و استفانو پیولی حضور او را در پیشرفت تیمش موثر ارزیابی کرد.

 

استفانو پیولی گفت: "مهمترین موضوع این بود که خوب بازی کنیم و پیروز شویم. فقط می توانستیم به خودمان فکر کنیم و نتیجه تیم های بالا سر ما بسیار مهم است. در دیداری پیروز شدیم که می توانستیم زودتر کار حریف را تمام کنیم، اما در نهایت معتقدم خوب کار کردیم. ایبرا در رشد ما موثر بوده و وضعیت او در حال بهبود است.

 

 

از روز یکشنبه، بازیکنان سه هفته استراحت خواهند داشت. عدم حضور در لیگ اروپا می تواند به ما اجازه ریکاوری بدهد. اگر مجبور باشیم در این شرایط بازی کنیم، بلافاصله در 20 الی 25 روز اول شش بازی انجام خواهیم داد. این یک شروع خسته کننده خواهد بود، اما من بازیکنانی جوان و با ذهنیتی درست در اختیار دارم. من نگران نیستم اگر تعهدات بیشتری وجود داشته باشد.

 

نقل و انتقالات تابستانی؟ باشگاه به استمرار و ثبات توجه دارد و من معتقدم که می توان پیشرفت کرد. اما فکر می کنم ما به ورد بازیکنان زیادی احتیاج نداریم، اما در برخی پست ها می توان شرایط را بهتر کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.