حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699252/50 زمان: 13:30   1399/05/10 بازدید: 26,738

رسمی: رونمایی از پیراهن دوم بارسلونا برای فصل آینده

بارسلونا امروز رسماً از پیراهن دوم خود برای فصل آینده یعنی فصل 2020-2021 رونمایی کرد. این پیراهن به رنگ مشکی با رگه‌های طلایی عرضه شده است. پیشتر از پیراهن اول بارسلونا در فصل آینده در تاریخ 14 جولای رونمایی شده بود.

 

پیراهن اول بارسلونا: رونمایی شده در 14 جولای

پیراهن اول بارسلونا برای فصل آینده حدود دو هفته پیش در تاریخ 14 جولای به شکل رسمی توسط این باشگاه رونمایی شده بود. پیراهنی که رنگهای سنتی و همیشگی این باشگاه یعنی آبی و اناری در آن به صورت رگه‌های عمودی طراحی شده است.

 

 

پیراهنهای فصلهای اخیر بارسولنا طرحهایی ماجراجویانه تر داشتند ولی این باشگاه امسال تصمیم گرفته در ادای دینی به موفق ترین دوران تاریخ این باشگاه از طرح پیراهن آن دوران که طرحی سنتی است استفاده کند.

 

پیراهن دوم بارسلونا: امروز رونمایی شد

 

بارسلونا امروز رسماً از پیراهن دوم خود در فصل آینده رونمایی کرد. پیراهنی که توسط کمپانی نایک تولید شده به رنگ سیاه بوده و علامتهای باشگاه و کمپانی تولید کننده، نام اسپانسر تبلیغاتی، سر آستینها و یقه این پیراهن به رنگ طلایی طراحی شده است.

 

 

پیراهن سوم بارسلونا

با اینکه از پیراهن سوم بارسلونا تا کنون رونمایی نشده ولی پیش از این برخی رسانه ها دست به انتشار عکسهایی از این پیراهن زده اند. پیراهنی که ظاهراً به رنگ صورتی روانه بازار خواهد شد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.