حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699577/43 زمان: 22:24   1399/05/11 بازدید: 6,380

شب آرام منشا در مسابقه ضربات ایستگاهی(عکس)

مهاجم نیجریه ای گل گهر در یکی از آرام ترین شب های فوتبالی اش امشب نتوانست راهی به دروازه فولاد پیدا کرده و زمین را بدون گل ترک کرد.

به گزارش" ورزش سه" گادوین منشا یکی از مهره های کلیدی  در ترکیب گل گهر است. او با هوش بالا ، تکنیک و تجربه اش بازیکنی است که جلالی حساب ویژه ای روی او باز کرده است. او که در بازی های بعد از تعطیلی تیم گل گهر به خصوص دو بازی گذشته این تیم برابر شاهین بوشهر و ماشین سازی توانست در خط حمله تیم عملکرد خوبی داشته باشد. 

 

 

 


او در بازی برابر شاهین بوشهر هم پنالتی دوم تیم را از احمدزنده روح گرفت و دومین گلش را برای گل گهر به ثمر رساند تا بتواند با روحیه بهتری در هفته های باقیمانده بازی کند. اوامشب اما در بازی برابر فولاد که دو تیم بازی بسته و محافظه کارانه ای را انجام دادند نتوانست گل بزند وشب آرامی را سپری کرد.

 

 

 


منشا تا قبل از این بازی سه بار با پیراهن پرسپولیس برابر فولاد گلزنی کرده بود اما این بار او نتوانست کاری در برابر دفاع محکم این تیم از پیش ببرد.


گل گهر امیدوار این مهاجم نیجریه ای که در سال های اخیر و در فوتبال ایران تجربه خوبی بخصوص در بازی های بین المللی به دست آورده  بتواند در هفته هایی که این تیم به گل زدن و بردن نیاز دارد بتواند نقشش را ایفا کند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.