حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699682/44 زمان: 11:36   1399/05/12 بازدید: 5,146

داک-باروز و کاکس-اسنایدر؛ دوئل های پیش رو

انتخابی جذاب کشتی آمریکا برای المپیک توکیو

رقابت های کشتی آمریکا برای انتخاب نفرات اعزامی به المپیک توکیو روزهای 18 تا 20 مهرماه برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، با تصمیم مسئولان کشتی آمریکا، این مسابقات برای تعیین نفرات اعزامی به المپیک توکیو که تابستان سال آینده برگزار می شود در رشته های آزاد، فرنگی و زنان و در اوزان المپیکی در آیووا برگزار خواهد شد.


این در حالی است که اتحادیه جهانی کشتی در یک تقویم فنی مشروط، قصد دارد که رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان را آذرماه در کشور صربستان برگزار نماید.
اتحادیه جهانی همچنین اعلام کرده است هر مسابقه ای که قرار به برگزار شدن آن در سال 2020 باشد باید از معیارهایی که توسط کمیته اجرایی تعیین شده است پیروی کند و برای برگزاری هر مسابقه باید 8 تیم از 10 تیم برتر رنکینگ و حداقل 70٪ کشورهای شرکت کننده سال قبل در آن حاضر باشند.


به نظر می رسد آمریکایی ها که مخالف برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 بودند، برنامه خود را همچنان بر اساس المپیک توکیو در سال آینده پیش می برند و خیلی برنامه ای برای رقابت های امسال ندارند. 


بدون شک در چند وزن مثل 74 کیلوگرم که رقابت بین کایل داک و جردن باروز خواهد بود و 97 کیلوگرم که رقابت بین جی دن کاکس و کایل اسنایدر است، مسابقات انتخابی کشتی آمریکا از جذابیت بالایی برخوردار است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.