حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700108/29 زمان: 18:29   1399/05/14 بازدید: 28,386

ادعای موندودپورتیوو

خرید زمستانی بارسلونا نیامده می رود!

برای مارتین برایثویت پیشنهادی خوب از وستهام رسیده و بارسا مشتاق فروش این مهاجم دانمارکی است.

به گزارش "ورزش سه"، فوریه گذشته و پسد از مصدومیت شدید عثمان دمبله بود که بارسا توانست مجوز جذب یک مهاجم در خارج از فصل نقل و انتقالات را به دست بیاورد. گزینه های زیادی مطرح بودند اما در نهایت بارسلونا با پرداخت 18 میلیون یورو به لگانس، مارتین برایثویت را به خدمت گرفت.

 

 

 

 

این مهاجم باتجربه به محض ورود به رختکن بارسلونا به ترکیب راه یافت و حتی در ال کلاسیکویی که بارسا 2-0 به رئال باخت، نمایش قابل قبولی نیز ارائه داد، اما در شروع مجدد لالیگا با وجود گلزنی برابر مایورکا در اولین بازی، با بازگشت لوییس سوارز به ترکیب،  به یک بازیکن نیمکت نشین بدل شد. در نهایت او با پایان لالیگا به کار خود با یک گل زده پایان داد تا خرید ناموفقی لقب بگیرد. برایثویت هرگز نتوانست خود را به ترکیب اصلی بارسا تحمیل کند.

 

 

 

 

طبق ادعای موندودپورتیوو بارسلونا قصد فروش برایثویت را دارد و این مهاجم دانمارکی 29 ساله که تا 2024 نیز قرارداد دارد احتنالا راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد. طبق ادعای این منبع، برای او پیشنهادی 20 میلیون یورویی از وستهام رسیده و بارسا با ان موافق است.

این پیشنهاد خوب در حالی رسیده که برایثویت دو ماه پیش تاکید کرده بود قصد ندارد به این زودی ها بارسا را ترک کند و اینکه به توانایی هایش ایمان دارد اما به نظر می رسد او نیامده باید بارسا را برای همیشه ترک کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.