حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700137/55 زمان: 20:10   1399/05/14 بازدید: 7,806

شرایط روحی و روانی شهرخودرو بسیار خوب است؛

قاسمی‌نژاد: راهی جز شکست استقلال نداریم

وینگر چپ شهر خودرو گفت: برای ماندن در کورس سهمیه آسیا راهی جز شکست استقلال تهران نداریم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، امین قاسمی‌نژاد در خصوص دیدار با استقلال تهران گفت: بعد از فشار زیادی که در دمای ۵۰درجه آبادان به بازیکنان وارد شد، خدا را شکر ریکاوری بسیار خوبی زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و اکنون با آمادگی کامل به بازی با استقلال تهران فکر می‌کنیم.

 

وی افزود: استقلال یک تیم پرمهره و خوب است که برای برد به مشهد می‌آید اما شهرخودرو دست و پا بسته نیست و عزم خود را جزم کرده تا با کسب سه امتیاز این بازی هم دل هواداران خود را شاد کند و هم استان خراسان را در کورس سهمیه آسیا نگه دارد.

 

 

 

 

وینگر شهرخودرو درباره شرایط این تیم گفت: با اینکه باز هم چند بازیکن ما مصدوم هستند و به این بازی نمی‌رسند اما سایر نفرات در بهترین شرایط بدنی و روحی انگیزه زیادی برای اثبات شایستگی‌های خود دارند‌.

 

امین قاسمی‌نژاد در خصوص پیش‌بینی نتیجه بازی نیز افزود: همیشه بازی با استقلال و پرسپولیس به جهت دیده شدن بازیکنان، شرایط متفاوتی دارد و من اطمینان دارم بازیکنان شهرخودرو برای پیروزی یک قدم هم به عقب برنخواهند داشت.

 

وی همچنین گفت: دکتر حمیداوی این فصل زحمات زیادی برای شهرخودرو کشیده و در شرایط کرونا حمایتش از بازیکنان را هم با پرداخت قراردادها نشان داد؛ پیروزی شهر خودرو در این بازی پاسخی به محبتهای ایشان خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.