حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700614/51 زمان: 11:03   1399/05/17 بازدید: 3,235

سیزدهمین کلین شیت شهاب گردان در فولاد آره نا

سنگربان تیم فوتبال فولاد خوزستان با بسته نگه‌داشتن دروازه خود شمار کلین شیت های خود را باز هم افزایش داد که رکورد خوبی برای او محسوب می‌شود.

به گزارش " ورزش سه"، شب گذشته شاگردان جواد نکونام در شرایطی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند که بهتر از هرکسی می‌دانستند، برای اینکه هنوز در جمع مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا حضورداشته باشند چاره ای جز شکست حریف سخت‌گیر خودشان ندارند.


این دیدار که یکی از آن دربی‌های استان خوزستان در این فصل بوده در نهایت با تک‌گل دقیقه 73 فرشاد احمدزاده به سود فولادی‌ها به پایان رسید که در این هفته‌های اخیر یکی از مهره‌های تاثیر گذار نکونام به شمار رفته است.

 

 

 


اما یکی نکات بارز توجه و قابل ذکر در این دیدار کلین شیت به موقع شهاب گردان گلر با تجربه فولادی‌ها بود که در این فصل رقابت کاملا سالمی را با احسان مرادیان سنگربان اهل نورآباد ممسنی داشته است که اتفاقا باعث این شده است که هر دو گلر روزهای نسبتا خوبی را در لیگ نوزدهم تجربه کنند.


شهاب گردان حالا با بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش در مقابل نفت مسجد سلیمان تعداد کلین شیت های خود را به عدد 13 در این فصل رساند که البته این در حالی است که او در این فصل مجموعا 23 بازی در درون چهار چوب دروازه فولاد به میدان رفته و این کارنامه قابل قبولی تا به اینجا، برای گلری محسوب می‌شود که در سن 26 سالگی همراه با ذوب‌آهن اصفهان فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده و حالا در 36 سالگی در اوج پختگی وظیفه حفاظت از دروازه فولاد را دارد. ضمن اینکه در دیدار برگشت مقابل سایپا که با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید گردان و مرادیان هر کدام یک‌نیمه درون دروازه قرار گرفتند.

 

 

 


بدون شک گردان یکی از عوامل موفقیت فولاد به رهبری جواد نکونام در این فصل بوده وبر کسی پوشیده نیست که تداوم این موفقیت با میزا ن آمادگی وی ارتباط مستقیمی خواهد داشت که اگر منجر به کسب سهمیه شود فصل بی‌نظیری برای این گلر اهل جویبار در کارنامه ورزش اش رقم خواهد خورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.