حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700703/34 زمان: 20:11   1399/05/17 بازدید: 5,497

پیروزى قاطع جوانان در اولین بازى تدارکاتى

تیم ملى جوانان در نخستین بازى تدارکاتى برابر تیم بزرگسالان میلاد مهر تهران به پیروزى رسید.

به گزارش"ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال تیم ملى جوانان در نخستین بازى تدارکاتى با هدایت پرویز مظلومى و با ترکیب امیررضا رفیعى، علیرضا اسدآبادى، حسین شاهوردى، محمد عسگرى، مهدى خوشبخت ، یاسین سلمانى، محمدرضا شکیب خو ، حسین نخودکار ،مهدى احمدى ،مهدى هاشمى نژاد و آریا برزگر مقابل میلاد مهر تهران قرار گرفت.این مسابقه از ساعت ١٨:٠٠ در زمین شماره یک مرکز ملى فوتبال آغاز شد و با نتیجه چهار بر یک به سود جوانان به پایان رسید.

 

جوانان در نیمه نخست این بازى نمایش بهترى نسبت به حریف داشتند و صاحب دو ضربه پنالتى شدند که پنالتى اول با ضربه سلمانى و واکنش دروازه بان حریف مهار شد اما حسین نخودکار در دقیقه ٤٣ دومین موقعیت پنالتى را تبدیل به گل کرد.

مظلومى در نیمه دوم بهره مند، جلالى، موسویان، سبحانى ، شریعت زاده و جنادله را وارد زمین کرد و موسویان در دقیقه ٦٦ گل دوم را به ثمر رساند. هم چنین حسین نخودکار در دقیقه ٦٩ زننده سومین گل بازى بود. تیم میهمان در دقیقه ٧٢ از روى نقطه پنالتى یکى از گل هاى خورده را جبران کرد اما حسین زواره اى در دقیقه ٨٠ زننده چهارمین گل جوانان بود تا شاگردان پرویز مظلومى اولین بازى تدارکاتى را با یک پیروزى قاطع به پایان برسانند.هم چنین حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال تماشاگر دقایق پایانى این مسابقه بود.

 

گفتنى است اولین اردوى جوانان روز شنبه ١٨ مرداد با یک جلسه تمرین ریکاورى به پایان مى رسد و اردوى بعدى از ٢٢ مرداد آغاز خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.