حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700787/55 زمان: 08:35   1399/05/18 بازدید: 16,767

حرکات موزون دفاع راست سرخ‌ها در جشن قهرمانی؛

شیری ستاره رقص دسته‌جمعی پرسپولیسی‌ها

در کنار یزله‌های حسین کنعانی زادگان و شادی دیگر بازیکنان پرسپولیس، مدافع راست این تیم نقش پررنگی را در جشن قهرمانی سرخ‌پوشان داشت.

به گزارش "ورزش سه" هر چند پرسپولیسی‌ها بازی مقابل ذوب آهن را واگذار کردند اما آنقدر جشن قهرمانی برای‌شان مهم بود که هیچ ناراحتی از این شکست که شاید می‌توان گفت "بی‌اهمیت" در چهره بازیکنان پرسپولیس نمایان نبود و آن‌ها با شادی خاصی در چهارمین جشن قهرمانی سرخ‌پوشان در لیگ شرکت کردند؛ یکی از فعال‌ترین چهره‌های جشن قهرمانی پرسپولیس چه در زمین و چه در رختکن، مهدی شیری مدافع راست این تیم بود.

 

او که دومین قهرمانی را با پرسپولیس تجربه می‌کرد، حرکات موزون و رقص جالبی را در میانه میدان ورزشگاه آزادی به نمایش گذاشت و در رختکن هم ویدئویی از رقص خاص شیری در شبکه های اجتماعی منتشر شد؛ در واقع می‌توان به مدافع راست سرخ‌پوشان در کنار محمدحسین کنعانی زادگان لقب ستاره جشن قهرمانی را داد چرا که آن‌ها پرکارترین بازیکنان پرسپولیس در ضیافت قهرمانی امشب بودند.

 

چندین قاب شکار شده از یزله کنعانی زادگان و حرکات موزون و رقص جالب مهدی شیری را در ادامه از لنز دوربین "امیر حسین خیرخواه" می‌بینیم:

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.