حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701042/39 زمان: 13:48   1399/05/19 بازدید: 10,956

برای قهرمانی در حذفی باید استقلال را ببریم

الهویی: مربیان دیگر از «اپل واچ» استفاده می‌کنند!

مربی تیم سپاهان می‌گوید تلاش کرده اند تا بازیکنان را ریکاوری کرده و تیمش باب میل هواداران نتیجه بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید الهویی مربی سپاهان که در غیاب امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی حضور یافته بود،‌ صحبت هایی را درباره شرایط تیمش و بازی فردا شب انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:


**سعی کردیم بازیکنان را ریکاوری کنیم


بازی‌های جام حذفی شرایط خود را دارد. چون پس از سوت داور، فرصت جبران وجود ندارد و هر مسابقه مانند فینال است. در طول هفته با تلاش قلعه‌نویی و کادر مدیریتی و فنی، سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ ذهنی و بدنی ریکاوری کنیم. اتفاقاتی که در طول هفته گذشته برای ما افتاد، خیلی خوشایند نبود. هرچند اعتقاد کادر فنی و مدیریتی سپاهان این است که تیم، کیفیت بسیار خوبی ارائه می‌کند.


**بازی خوبمان باید به نتیجه منجر شود


رقبای ما بعد از دیدار برابر سپاهان،‌ این مسابقه را سخت‌ترین بازی خود می‌دانند و برخی اذعان می‌کنند با خوش‌شانسی یک امتیاز گرفته‌اند. باید تلاش کنیم این شکل و روند خوب بازی را به روند خوب نتیجه‌گیری تبدیل کنیم که انشاالله این موضوع از این مسابقه آغاز می‌شود.


**امیدوارم باب میل هواداران مقابل استقلال نتیجه بگیریم


تجربه بازی کردن دو تیم در فاصله کم، نکات مثبت و منفی دارد که تلاش می‌کنیم از نکات مثبت بازی قبل استفاده کنیم و نقاط ضعف خود را کاهش دهیم. می‌خواهیم شرایط را بهبود ببخشیم. شکل بازی تیم‌ها در لیگ و جام حذفی متفاوت است و امیدوارم نتیجه باب میل هواداران را بگیریم. بخشی از شکست برابر استقلال و نساجی ناشی از کم‌شانسی و بخشی از آن به دلیل عوامل بیرونی مانند اشتباهات داوری بود.

 


**از هواداران سپاهان معذرت خواهی می‌کنیم


از هواداران واقعی سپاهان بابت نتایجی که در این چند هفته کسب شد، معذرت می‌خواهم. آنها بهتر می‌دانند تیم کیفیت فنی بهتری ارائه کرده، اما کم‌شانس بوده است. آمار نشان می‌دهد پس از کرونا، یکی از دو تیم نخست در کسب موقعیت و فرصت ندادن به حریفان هستیم و این هواداران مطمئن باشند کادر فنی و مدیریتی تا آخرین ذره انرژی خود برای ثبت بهترین نتیجه تلاش می‌کنند.


**از همه داوران می‌خواهم عدالت را رعایت کنند


دوست نداریم درباره داوری اظهار نظر کنیم. نه تنها از بنیادی‌فر، بلکه از همه داوران می‌خواهم که عدالت را رعایت کنند. ما تفاضا نمی‌کنیم که ما را به چشم دیگری نگاه کنند و از داور درخواست هدیه نداریم، تا بر اساس عدالت تیمی که شایسته است به پیروزی برسد و عوامل بیرونی موثر نباشد.


**قلعه نویی از دستور پزشکان سرپیچی کرد


حضور  آقای قلعه نویی کنار تیم خیلی موثر است. پزشکان به قلعه‌نویی به خاطر استرس اجازه نداده بودند که به تمرین بیاید، اما او در تمرین سپاهان حاضر شد. حضور قلعه‌نویی به تیم انرژی می‌دهد و مطمئنم بازیکنان سپاهان با تمام انرژی برای موفقیت و شادی هواداران و قلعه‌نویی، تلاش می‌کنند نتیجه خوبی بگیرند.


**برای قهرمانی باید استقلال را ببریم


در جام حذفی خیلی مهم نیست که حریف شما چه تیمی باشد، چون شما برای قهرمانی باید در هر دیداری پیروز شوید. تمرکز ما فقط روی دیدار با استقلال است و امیدوارم نتیجه خوبی در این مسابقه کسب کنیم.


**مربیان تیم‌های دیگر از اپل واچ استفاده می‌کنند!


دیاباته مانند برخی بازیکنان دیگر استقلال موثر است اما سپاهان اینقدر بزرگ است و مربی بزرگ و بازیکنان باکیفیتی دارد که اگر عدالت در این بازی رعایت شود، با وجود هر رقیبی می‌توانند پیروز شوند. فقط درخواست داریم عدالت اجرا شود. ما برای ارتباط با آنالیزور یا کسی که اطلاعات میزان دوندگی را به ما می‌دهد، از آی‌پد استفاده کردیم که ناظر داوری به ما این اجازه را نداد. در حالی که سایر تیم‌ها از «اپل‌واچ» برای تبادل اطلاعات استفاده می‌کنند. ما می‌خواهیم عدالت در این موضوع هم رعایت شود تا بازی‌های جوانمردانه‌ای ببینیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.