حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701475/1 زمان: 12:59   1399/05/21 بازدید: 1,839

زمان قرعه‌کشی لیگ والیبال بانوان مشخص شد

رئیس فدراسیون والیبال در بخشنامه جدیدی به هیات‌های استانی، شرایط حضور باشگاه‌ها در نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان و تاریخ قرعه‌کشی این رقابت‌ها را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون با ارسال بخشنامه‌ای به روسا و سرپرستان هیات‌های استانی، شرایط لازم جهت شرکت تیم‌ها در رقابت‌های این فصل لیگ برتر بانوان را اعلام کرد.

بر این اساس، باشگاه‌هایی که قصد حضور در مسابقات مذکور را دارند، تا پایان وقت اداری یکشنبه ( 2 شهریور ماه) مهلت دارند که با در نظر داشتن موارد ذیل، آمادگی خود را اعلام کنند.


- ارسال برگه تسویه حساب کامل با فدراسیون
- ثبت نام و واریز مبلغ ورودی به حساب فدراسیون تا تاریخ شنبه 15 شهریور ماه
- ارائه مدارک و ثبت قرارداد بازیکنان تا تاریخ دوشنبه 31 شهریور ماه

 

به منظور حمایت از حضور بیش‌تر باشگاه‌ها در لیگ بانوان، مبلغ ورودی مسابقات افزایشی نداشته است و مبلغ 200 میلیون ریال، معادل بیست میلیون تومان است. ضمناً با توجه به ماده 17 آئین‌نامه کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، باشگاه‌هایی که در مسابقات لیگ برتر امسال در دو بخش مردان و بانوان تیم‌داری می‌کنند، به لحاظ داشتن تیم بانوان، برای قراردادهای تیم مردان خود، به جای 8 درصد، 5 درصد به فدراسیون پرداخت می‌کنند و 3 درصد آن به حساب باشگاه خواهد ماند.

 

برهمین اساس مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال ایران، شنبه پنجم مهرماه برگزار خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.