حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701480/47 زمان: 13:17   1399/05/21 بازدید: 4,771

هواداران از تیم نکونام حمایت کنند؛

کاملی مفرد: فولاد این فصل شاهکار کرده است

کاپیتان سابق فولاد می‌گوید همه پیشکسوتان، هواداران فولاد و مردم خوزستان باید از فولاد حمایت کنند تا تیم آسیایی شود.

به گزارش ورزش سه، جلال کاملی مفرد کاپیتان سابق فولاد درباره وضعیت فولادخوزستان گفت: خدارا شکر تیم نتایج خوبی گرفته تیم و بچه‌ها باید بازی به بازی پیش بروند. برای هر دیدار برنامه ریزی کنند، حرفه‌ای زندگی کنند تا نتیجه بگیرند. شانس زیادی دارند و البته بدانند که رسیدن به آسیا تنها یک پله است و برای موفقیت در آسیا نیز باید برنامه بریزند و خیلی زود اشباع نشوند.

 

وی ادامه داد: در کادرفنی هم رفقای من هستند، از اینجا به آن‌ها سلام و از همه آن‌ها حمایت می‌کنم. کادر جوانی هستند که به دنبال موفقیت هستند و خدارا شکر که نتایج تا این‌جا عالی بوده است. اگر استادیوم باز بود، خودم اولین نفر می‌آمدم و برای موفقیت تیم داد می‌زدم و تشویق می‌کردم. بر همه واجب است که فولاد و کادرفنی و بازیکنان را حمایت کنند، چه پیکسوتان، چه کسی که هوادار فولاد است و چه کسی که خوزستانی است، این تیم متعلق به خوزستان است و همه باید از آن ویژه حمایت کنند فرقی ندارد که شغل شما چیست و فولاد باعث افتخار ماست و باید از آن پشتیبانی کنیم.

 

کاپیتان سابق فولاد خوزستان گفت: بالاخره هر بازی شرایط خودش را دارد، ممکن است در یک بازی ده گل بزنید یا ده گل بخورید، فرقی ندارد، باید رو به جلو باشید و به فکر بازی‌های بعدی. اینکه به گذشته فکر کنید درست نیست و ان‌شاءالله که فولاد با کادرفنی جوان و منسجم می‌تواند در نبردهای آتی موفق شود، آن‌ها تا همینجا هم شاهکار کرده‌اند و ممنونشان هستیم.

 

کاملی مفرد درباره سرمربی ‌گری نکونام در اهواز ادامه می‌دهد: جواد یکی از بهترین رفیق‌های من در تیم ملی بود، زمانیکه به اهواز آمد هم به من زنگ زد، خوشحالیم که او اینجاست و از او حمایت می‌کنیم، هرچه داریم برای فولاد و موفقیت تیم‌ می‌دهیم، هر کمکی که بخواهند و بگویند ما قبول می‌کنیم. دیگر دوستان هم در کادر هستند از سسد محمد علوی، حسین کعبی، مهدی هاشمی نسب، حمید رجبی و ... که تیم قدرتمندی را روی نیمکت داریم و برای موفقیت تلاش می‌کنند.

 

از وی درباره بازگشتش به فوتبال پرسیدیم و این چنین پاسخ داد: جلال به فوتبال باز می‌گردد اما اکنون کمی دارم و مطمئن باشید که باز خواهم گشت اما اکنون دعای من موفقیت فولاد است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.