حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701773/4 زمان: 21:16   1399/05/22 بازدید: 72,745

اقدام جالب نوراللهی در قبال قرارداد با پرسپولیس

احمد نوراللهی همچنان بابت اتفاقاتی که طی فصل جاری از حیث مدیریتی در این باشگاه رقم خورده، ناراحت است و این در حالیست که هنوز از سوی مدیران تیم راهکاری برای حل آن شکل نگرفته است.

 

به گزارش "ورزش سه"، هافبک پرسپولیس که چندی پیش در گفتگو با ورزش سه به برخی مشکلات مدیریتی این تیم اشاره کرد، از جمله بازیکنانی است که پیش بینی می‌شود با تداوم این شرایط در انتهای فصل از جمع سرخپوشان جدا شود.

 

انتقالی که قطعا می‌تواند یک خلا بزرگ در خط میانی پرسپولیس شکل دهد و تیم یحیی گل محمدی را برای ادامه لیگ قهرمانان و البته فصل بعد با چالش بزرگی مواجه کند.

نوراللهی که پیش از این در دوران مدیریت محمدحسن انصاریفرد حسن نیت خود را به باشگاه نشان داده بود و بخش اعظمی از مطالبات خود را طی توافق با مدیرعامل سابق این باشگاه بخشیده بود، هنوز نتوانسته برخلاف دیگر هم‌تیمی‌هایش با این تیم در خصوص فصل گذشته به تسویه حساب برسد.

 

این در حالیست که نوراللهی در دوره مدیریت ایرج عرب از سوی باشگاه برای دریافت مطالباتش دعوت شده بود اما در تماسی که با بازیکنان جوان تیمش  داشت متوجه شد که آنها هنوز از باشگاه برای دریافت پول دعوت نشده‌اند. موضوعی که باعث شد او این دعوت را نپذیرد و در انتظار پرداختی به نفرات جوان تیم باشد! در ادامه با روی کار آمدن محمدحسن انصاریفرد از این بازیکن برای تخفیف مطالبات دعوت به عمل آمد که او با توجه به شرایط باشگاه آن را پذیرفت. این در حالی بود که نوراللهی قادر بود پیش از این در دوران عرب تمام مطالبات خود را دریافت کند. با این حال با حضور رسول پناه نیز نوراللهی موفق به دریافت مطالباتش نشده تا بخشی از ناراحتی او بابت این موضوع باشد. بازیکنی که قادر بود از پولی که باشگاه برای برانکو هزینه نکرده بود، مطالبات خود را همانند برخی دیگر از بازیکنان دریافت کند اما در ادامه با بخشش بخشی از آن نیز نتوانسته به قراردادش دست یابد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.