حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708227/50 زمان: 10:00   1399/06/26 بازدید: 14,738

کومان: مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

رونالد کومان می‌گوید رابطه خوبی با لیونل مسی دارد و تنشی که اخیراً اتفاق افتاده تنشی در رابطه باشگاه با ستاره آرژانتینی بوده و به او مربوط نمی شده.

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا می‌گوید بین او و لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی این تیم هیچ تنش و درگیری ای وجود ندارد. کومان می‌گوید هر اتفاقی که در چند وقت اخیر افتاده بین باشگاه و مسی بوده و به او و رابطه اش با ستاره آرژانتینی ارتباطی نداشته.

 

 

ماجرای تنش در رابطه مسی و بارسا از آنجا آغاز شد که ستاره آرژانتینی با ارسال فکسی به باشگاه اعلام کرد قصد جدایی دارد. مسی معتقد بود می‌تواند به رایگان از بارسا جدا شود ولی باشگاه کاتالان اعلام کرد بندی که مسی به آن استناد می‌کند منقضی شده و هر تیم خواهان او باید 700 میلیون یورو بابتش بپردازد. این ماجرا چند روزی تنش در بارسا را به اوج رساند ولی مسی در نهایت اعلام کرد تصمیم گرفته در باشگاه ماندگار شود.

 

کومان که بعد از شکست تحقیرآمیز بارسا مقابل بایرن مونیخ جانشین کیکه ستین شده می‌گوید هر درگیری و تنشی در رابطه با مسی بین او و باشگاه است. کومان می‌گوید از زمان اعلام مسی مبنی بر ماندگار شدنش در باشگاه چندین مرتبه با او گفتگو کرده و رابطه خوبی بین او و مسی برقرار است.

 

کومان در گفتگو با فاکس گفت: " تنش بین مسی و بارسا خوب تمام شد. این یک درگیری بین مسی و باشگاه بود. من از آن زمان چندین بار با مسی صحبت کرده ام و از این به بعد هم مثل همیشه صحبت خواهم کرد".

 

 

سرمربی بارسا در ادامه گفت: " ما داریم برای شروع فصل جدید آماده می شویم و حدس من این است که با همین بازیکنانی که در دوران پیش فصل در اختیار داریم در فصل آینده به میدان خواهیم رفت".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.