حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708271/34 زمان: 12:37   1399/06/26 بازدید: 4,408

نشست پیوس و چوکا ؛ این کادر را حفظ کنید 

نشست فرشاد پیوس و مدیران تیم چوکای تالش برای تعیین استراتژی تیم در فصل جدید امروز در تهران برگزار می شود. بعد از این نشست تکلیف همکاری فرشاد پیوس با تیم گیلانی مشخص خواهد شد. 

به گزارش "ورزش سه"، چوکا که در برهه ای حضور در سطح اول فوتبال کشور را هم تجربه کرد سال های سال در لیگ 2 حضور داشت که فصل گذشته با هدایت فرشاد پیوس قهرمان لیگ 2 در گروه ب شد و مستقیم به لیگ یک صعود کرد. فرشاد پیوس با توجه به تفاوت سطح کیفی لیگ یک با لیگ 2 خواهان بستن یک تیم قوی تر به نسبت فصل گذشته شده است تا تیمش در سایه حضور شایسته در اولین فصل حضور در لیگ یک بعد از سال ها برای صعود به لیگ برتر ماجراجویی کند و این مستلزم این است که از سوی باشگاه بودجه کافی برای فصل جدید منظور شود. 

 

در پی قهرمانی چوکای تالش در لیگ 2 و صعود مستقیم تیم به لیگ یک تماشاگران زیادی به خیابان های شهر تالش ریختند و جشن صعود به لیگ یک برگزار کردند. به نظر می رسد اگر بازی های چوکا در فصل جدید با حضور تماشاگر برگزار شود قلعه عقاب ها جایی برای سوزن انداختن نخواهد بود. بدون شک مردم شهر تالش حالا از فرشاد پیوس در یک برنامه کوتاه مدت انتظار هدایت تیم به لیگ برتر را دارند. سرمربی تیم چوکا که پیش از این تیم سپیدرود رشت و شهید قندی یزد را هم لیگ یکی کرده بود گفته بود بعد از حضور در تالش برنامه ریزی کرده  در یک برنامه سه ساله تیم را به لیگ برتر رهنمون کند. انتظار مردم تالش از مدیران باشگاه چوکا این است با در نظر گرفتن بودجه مناسب برای تیم درفصل جاری کادر فنی فعلی تیم حفظ شود. 

 

گفتنی است چوکای تالش به بخش خصوصی واگذار شده است اما خریدار متعهد شده که تیم را در تالش نگه دارد و هیچ وقت نامش را تغییر ندهد. همانند نساجی در قا ئمشهر که به شرکت هواپیمایی وارش واگذار شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.