حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708385/52 زمان: 21:00   1399/06/26 بازدید: 15,555

ورنر: به این دلیل انتخاب چلسی برایم خیلی سخت بود

تیمو ورنر، ستاره آلمانی چلسی می‌گوید که از حضور در این باشگاه لندنی بسیار هیجان زده است.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان تیمو ورنر به چلسی پیوست. با این وجود بعد از اولین دیدار شاگردان فرانک لمپارد در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مقابل برایتون بود که از ارزش این انتقال رونمایی و مشخص شد که ستاره آلمانی با 52 میلیون یورو راهی استمفوردبریج شده است.پیش از جدی شدن حضور ورنر در چلسی، لیورپول و یورگن کلوپ به شدت شرایط جذب مهاجم آلمانی را دنبال می‌کردند و حتی در مقطعی گفته شد که آنها با یکدیگر به توافق رسیده اند اما در نهایت مشکلات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا باعث شد که قرمزهای آنفیلد از رقابت برای به خدمت گرفتن تیمو ورنر کنار بکشند.تیمو ورنر حالا در رابطه با مسائلی که در راه انتقال به چلسی برای به وجود آمده صحبت کرده است. او پیرامون این موضوع گفت: " هنگامی که تصمیم به جدایی از لایپزیش گرفتم با باشگاه های دیگری به جز چلسی نیز مذاکراتی انجام دادم. البته نمی‌خواهم خیلی در رابطه با باشگاه‌های دیگر صحبت کنم. هرچند که باشگاه بزرگی مانند لیورپول در این بین وجود داشت. با این حال من فکر کردم که انتخاب چلسی می تواند بهترین تصمیمی باشد که می توانم آن را اتخاذ کنم.

 

 

 


با توجه به اینها انتخاب چلسی برای من یک تصمیم بسیار دشوار بود اما حالا کاملا هیجان زده و خوشحال هستم. بازی در چلسی و عضویت در این تیم اتفاق بسیار جذابی است. ما می توانیم طی چند ماه یا سال های آینده عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم."ورنر درباره فرانک لمپارد نیز گفت: " ما به دلیل برخی مشکلات نمی توانستیم با یکدیگر ملاقات کنیم اما او خیلی به من زنگ می زد. ما به شکل پیام با یکدیگر صحبت می‌کردیم و گفتگو های زیادی با هم انجام دادیم. او فیلم هایی را برای من ارسال کرد که نشان می داد سبک بازی مورد علاقه اش چیست و از من چه چیزی می خواهد. لمپارد انسانی بسیار خوب و آرام است.

 

 

 به طور کلی فکر می‌کنم که کلیت لیگ برتر تطابق زیادی با سبک بازی من دارد. من به دنبال بازی در لیگ برتر بودم چرا که بهترین لیگ دنیا به حساب می آید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.