حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708979/50 زمان: 10:00   1399/06/30 بازدید: 6,216

آرتتا: آرسنال خوش‌شانس بود که به پیروزی رسید

میکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از پیروزی مقابل وستهام گفت تیمش مقابل وستهام خوش‌شانس بوده و تا رسیدن به جایی که باید، فاصله زیادی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه آرسنال دیروز موفق شد در دومین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر وستهام را 2-1 شکست دهد ولی میکل آرتتا سرمربی این تیم در پایان بازی اذعان کرد تیمش با خوش شانسی به پیروزی رسیده. آرتتا گفت آرسنال تا رسیدن به نقطه ای که باید هنوز راه درازی در پیش دارد.

 

 

آرتتا بعد از برگزاری دربی لندن بین توپچی ها و وستهام از اینکه تیمش موفق شده دو بازی اول فصل را با پیروزی پشت سر بگذارد خوشحال بود ولی اذعان داشت که در این بازی شانس با تیمش یار بوده. آرتتا در پایان بازی گفت: " شکی نیست که در بعضی لحظات این بازی ما خوش شانس بودیم".

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " ولی ما به هر حال راهی برای پیروزی پیدا کردیم و این ذهنیتی است که می خواهیم همیشه بر تیم حاکم باشد. ما باید بدانیم که تا آخرین ثانیه همیشه فرصت برای پیروز شدن هست. ما در بعضی برهه های این بازی خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم ولی در نهایت سه امتیاز را بدست آوردیم".

 

 

آرتتا در ادامه گفت: " ما امروز نکات خیلی مهمی متوجه شدیم و می دانیم که تیم برای پیشرفت جای زیادی دارد. به نظرم ما تا رسیدن به جایی که مد نظرمان است راه درازی در پیش داریم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.