حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709058/29 زمان: 15:15   1399/06/30 بازدید: 19,699

گزارش آاس؛

رئال مادرید و یک آمار قابل تحسین در فروش بازیکن

رئال مادرید تا به اینجای نقل و انتقالات تابستانی به خوبی توانسته در امر فروش بازیکن موفق عمل کند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، رئال مادرید یکی از باشگاه های بزرگی بود که از ناحیه شیوع کرونا ضرر اقتصادی زیادی را متحمل شد. تا جایی که کهکشانی ها که با دانی فان دبیک ستاره آژاکس به توافق نهایی رسیده بودند، انتقال او را منتفی کردند. رئال برای جذب ادوادرو کاماوینگا و یکی دو بازیکن دیگر نیز مصمم نشان می داد اما در نهایت تصمیم گرفت فصل 21-2020 خریدی نداشته باشد و در عوض با کاهش دستمزدها و نیز فروش بازیکنان بتواند جبران سود از رفته را کرده باشد. 

 

 

 

 

بالانس مالی رئال مادرید 320+ هزار یورو بود و در واقع این باشگاه وارد فاز منفی نشد اما حالا از ناحیه فروش بازیکنانش توانسته 110 میلیون یورو به دست بیاورد.

 

رئال ابتدا اشرف حکیمی را با 40 + 5 میلیون یورو به اینتر واگذار کرد. خامس با 25 میلیون یورو راهی اورتون شد(هرچند اخیرا ادعا شده است که این انتقال رایگان بوده است). اسکار رودریگز نیز با 15 میلیون یورو به سویا پیوست و روز گذشته نیز سرخیو رگیلون با 30 + 5 میلیون یورو به تاتنهام پیوست.

 

 

 

 

اگر بندهای متغیر اشرف و رگیلون را نیز حساب کنیم، سود رئال به 120 میلیون یورو خواهد رسید.

به غیر از خامس هر سه بازیکن دیگر، محصول آکادمی رئال هستند و این باشگاه برای بازگرداندن آنها بندهایی گنجانده است. برای مثال رئال تا سال 2022 می تواند با پرداخت 40 میلیون یورو رگیلون را بازگرداند و در مورد اشرف حکیمی و اسکار رودریگز نیز بندهایی در قرارداد گنجانده که قادر به بازگرداندن شان خواهد بود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.