حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709087/1 زمان: 18:01   1399/06/30 بازدید: 21,374

مورینیو: ترکیب سون و هری کین فوق العاده بود

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در مورد ورودی ها و خروجی های تیمش صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی قبل اسپرز با ارائه یک نمایش فوق العاده و پوکر سون هیونگ مین موفق شد با نتیجه 2-5 ساوتهمپتون را مغلوب کند. اخباری در مورد احتمال جدایی دله آلی شنیده می شود و ژوزه مورینیو مبهم در مورد آینده این بازیکن صحبت کرد. او همچنین از انتقال گرت بیل و سرجی رگیلون به تاتنهام نیز ابراز رضایت کرد.

 

 

ژوزه مورینیو گفت: "در نیمه دوم هری کین جریان بازی را تغییر داد، حرکت و بازی ترکیبی او با سون فوق العاده بود و هری کین به سون هیونگ مین اجازه داد در پست دیگری بازی کند. بازیکنان من تلاش کردند تا در این مسابقه برنده شوند و موفق به رسیدن به این هدف شدند. ما روز سه شنبه یک مسابقه دیگر داریم و بازیکنان قبل از آن بازی به استراحت نیاز خواهند داشت.

 

شایعات جدایی دله آلی؟ من مسئول نقل و انتقالات تیم نبوده و قادر به پاسخ دادن به سوال شما در این مورد نیستم. فقط می توانم بگویم که هشت بازیکن خارج از لیست بودند، آنها گروه بزرگی هستند و دله آلی نیز در بین این گروه بود. من نمی توانم سه وینگر و شماره 10 داشته باشم و بعد هیچ مدافعی در ترکیب نباشد. دله آلی امروز در لیست نبود، اما احتمالا سه شنبه بازی خواهد کرد. من یک تیم متعادل می خواهم. آیا دله الی می تواند بخشی از یک ترکیب متعادل باشد؟ بله.

 

خریدهای جدید؟ گرت بیل وقتی آماده باشد یکی از بهترین بازیکنان اروپا محسوب می شود و این مورد در رابطه با سرجی رگیلون نیز صدق می کند. من از حضور این دو بازیکن در تاتنهام بسیار خوشحال و هیجان زده هستم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.