حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709103/56 زمان: 18:53   1399/06/30 بازدید: 14,532

مجتبی حسینی: حرفهای زیادی دارم اما...

روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مجتبی حسینی سرمربی سابق تیم مس کرمان را به 4 جلسه محرومیت محکوم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این محرومیت به دلیل اتفاقات پایان آخرین مسابقه لیگ دسته اول در فصل گذشته و در زمانی بوده است که مجتبی حسینی در کنار زمین با سهیل مهدی ناظر ویژه فدراسیون فوتبال درگیری لفطی داشت.


حسینی که در حال حاضر سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان است از رأی صادر شده متعجب است و به زودی حرفهای مهمی را در این زمینه به زبان خواهد آورد. حرفهایی که اگر شنیده شود، می تواند بازتاب های زیادی در فوتبال ایران داشته باشد.


او در اینباره به خبرنگار ما می گوید: در فوتبال ایران همه همدیگر را می شناسند. من هم آدمی هستم که همگان از سابقه و شکل رفتارم باخبرند. من هرگز آدم حاشیه ای نبوده و نیستم و هیچ وقت اسمم را پای اتفاقات حاشیه ای فوتبال ایران نخواهید شنید.


وی ادامه داد: اما در بازی آخر فصل گذشته لیگ دسته اول که در تبریز برگزار کردیم، اتفاقاتی افتاده بود که بعدا در مورد آن به صورت مفصل تری صحبت خواهم کرد. اما درباره آن چیزی که به این حکم فدراسیون ربط دارد باید بگویم که من کار خلاف اخلاقی در کنار زمین یا در طول زمین انجام ندادم و تنها در پایان مسابقه با آقای مهدی که ناظر مسابقه بودند، بگو مگو کردم.


حسینی گفت: من حرفهایی به آقای مهدی زدم که ایشان نیز جواب من را دادند و این مسئله در حد یک بحث عادی بود و نه بیشتر. اگرچه فعل و انفعالاتی در زمین مسابقه رخ داده بود و مسائلی وجود داشت اما من فاصله خودم را از اتفاقات درون زمین حفط کردم.


حسینی می گوید: به حکمی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر کرده اعتراض خواهم کرد و اگر لازم باشد حرفهای مهمی در کم و کیف این اتفاق به زبان خواهم آورد. اتفاقی که در روزهای پایانی لیگ دسته اول سال گذشته رقم خورده و مرور برخی از آن اتفاقات جالب خواهد بود. چیزی که من به آقای مهدی گفتم این بود که این اتفاقات در کجای دنیا رخ می دهد و ایشان نیز جواب خودشان را داشتند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.