حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709359/34 زمان: 20:45   1399/06/31 بازدید: 14,427

6 مربی جدید؛ میهمان فصل جدید لیگ برتر 

در حالی که چهار تیم لیگ برتری درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستند دیگر تیم های لیگ برتری یک به یک تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در فصل جدید بازی ها آغاز می کنند. 

به گزارش "ورزش سه"، فصل گذشته نیمکت 13 تیم از 16 تیم لیگ برتری در جریان فصل دستخوش تغییر شد و در برخی از تیم ها تغییر بیش از یک بار بوده است؛ اما حالا یک رکورد جالب تر به ثبت رسیده است. به نسبت هفته پایانی تا شروع دور جدید تمرینات تیم ها سرمربی 9 تیم تغییر کرده است! این اتفاق نشان می دهد تغییرات روی نیمکت تیم های لیگ برتری پیش از آغاز تمرینات شروع می شود و با شروع بازی ها شدت می گیرد و هیچ بعید نیست با این روند فصل آینده نیمکت همه تیم های لیگ برتری دستخوش تغییر شود. 

 

با انتخاب سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی صنعت نفت تکلیف نیمکت همه تیم های لیگ برتری مشخص شده است؛ البته مدت ها بود که باشگاه استقلال برای بازگرداندن استراماچونی تلاش می کرد که فعلا این تلاش ها ره به جایی نبرده است. به هر صورت استقلال هم در زمره 9 تیمی بشمار می رود که به نسبت هفته پایانی فصل گذشته مربی اش تغییر کرده است. 

 

فرهاد مجیدی، ساکت الهامی، تکسیرا، سهراب بختیاری زاده، بهنام سراج، مهدی تارتار، مجید جلالی، هومن افاضلی و لوکا 9 مربی ای هستند که در هفته پایانی فصل گذشته صاحب تیم بودند اما با آغاز دور جدید تمرینات تیم ها موقعیت خود را از دست دادند. از این جمع تکسیرا هم چنان در کادر فنی تیم سپاهان حضور دارد. مجید نامجو مطلق – محرم نویدکیا – مهدی رحمتی – وحید بیاتلو – رحمان رضایی و محمد ربیعی 6 مربی ای هستند که در فصل پیش رو اولین حضور در لیگ برتر به عنوان سرمربی را تجربه خواهند کرد. این بیانگر جوانگرایی باشگاه ها روی نیمکت و هم چنین اعتماد به مربیان جوان است که بدون شک یک اتفاق مثبت است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.