حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709523/4 زمان: 17:53   1399/07/01 بازدید: 37,064

آخرین برنامه پیکان برای ماجرای واسعی و استقلال

باشگاه پیکان هنوز تصمیم نهایی خود برای انتقال سعید واسعی به استقلال را نگرفته و در انتظار مشخص شدن تکلیف نقل و انتقالاتی این باشگاه است.

به گزارش "ورزش سه"، سعید واسعی هافبک موفق فصل گذشته پیکان یکی از اهداف باشگاه استقلال برای نقل و انتقالات تابستانی محسوب می‌شود. این در حالیست که طی هفته‌های اخیر مذاکرات برای این انتقال ناکام مانده و آبی‌ها علیرغم توافق طی چند مرحله، نتوانستند مقدمات حضور این بازیکن را در جمع خود فراهم سازند.

 

اکنون با جدایی حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق باشگاه پیکان و روی کار آمدن اکبر محمدی، باشگاه استقلال همچنان منتظر مشخص شدن مواضع این باشگاه در خصوص این انتقال است. محمدی که این روزها درگیر مراحل پایانی نقل و انتقالات این باشگاه است در واکنش به موضوع وضعیت انتقال واسعی به استقلال اینطور توضیح می‌دهد: بهترین تصمیم را به اتفاق او برایش می‌گیریم چون باید منافع بازیکن نیز در نظر گرفته شود. باید تصمیمی گرفته شود که با توجه به قراردادش به نفع خودش و باشگاه باشد و به زودی این موضوع نهایی خواهد شد.

 

استقلال در نقل و انتقالات موفق به جذب رشید مظاهری، سیداحمد موسوی، بابک مرادی، محمدحسین مرادمند و متین کریم زاده شده و باید دید ششمین سهمیه این تیم به سعید واسعی خواهد رسید یا پروژه این انتقال همچنان با اما و اگر همراه خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.