حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709546/42 زمان: 20:39   1399/07/01 بازدید: 11,435

لروی سانه: برای مقایسه ما با روبری زود است

لروی سانه، ستاره جدید بایرن مونیخ معتقد است هنوز نباید او و سرژ گنابری را با بزرگان این باشگاه مقایسه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سالهای سال آرین روبن و فرانک ریبری عملکرد فوق العاده ای در ترکیب بایرن مونیخ داشتند و حالا هواداران این باشگاه امیدوار به تکرار این خاطرات با زوج لروی سانه و سرژ گناربری هستند. ستاره سابق سیتی مدعی شد هنوز برای این مقایسه ها زود است و او و گناربری فقط یک بازی است که برای بایرن مونیخ به میدان رفته اند.

 

لروی سانه گفت: "امروز من برای اولین بار پوشیدن لباس لدرهوزن (لباس سنتی باواریایی ها) را امتحان کردم، آنها البته کمی تنگ و ناآشنا هستند، اما من فکر می کنم که در طول روزها و سالها به این لباس عادت خواهم کرد."

 

 

با توجه به حضور زوج سانه و سرژ گنابری، هواداران بایرن اخیرا از القابی چون "گنانه" یا "سانابری" که ترکیبی از نام دو بازیکن است استفاده کرده اند. لروی سانه در این رابطه گفت: "من با هیچ یک از این دو لقب مشکلی ندارم. این هواداران هستند که باید تصمیم بگیرند کدام یک را بیشتر دوست دارند. هنوز نمی توان ما را با روبری (تلفیقی از نام آرین روبن و فرانک ریبری) مقایسه کرد. این دو بازیکن یک دهه بایرن مونیخ را رقم زدند، اما من و گناربری تازه یک بازی خوب در ترکیب این تیم داشته ایم.

 

ارتباط من با سرژ گنابری طی این سالها هرگز قطع نشد. ما در تیم های ملی جوانان با هم بازی می کردیم و حالا در زمین و خارج از میدان خیلی خوب با یکدیگر کنار می آییم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.