حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709894/29 زمان: 17:55   1399/07/03 بازدید: 12,470

استقبال اندک هواداران بایرن و سویا از سوپرکاپ

وضعیت خاص ناشی از کرونا باعث شد تا عده ای اندک از هواداران بایرن و سویا به بوداپست بروند.

به گزارش "ورزش سه"، امشب دیدار سوپرکاپ اروپا بین بایرن مونیخ و سویا در بوداپست مجارستان و با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

پیش از این به دلیل ممنوعیت ورود اتباع خارجی به مجارستان، برگزاری این بازی در هاله ای از ابهام بود ولی پس از مذاکرات مثبت یوفا و مسئولان فوتبال مجارستان، این مشکل حل شد تا جایی که حتی قرار شده بازی با حضور هواداران نیز برگزار شود. این اولین اقدام یوفا برای عادی سازی شرایط در دوران شیوع ویروس کروناست.

 

 

 

 

هرچند هر دو باشگاه مشکلی با این قضیه نداشتند ولی به خصوص از سوی بایرنی ها انتقاداتی به برگزاری با تماشاگر این بازی وارد شد. کارلس هاینس رومینیگه مدیر اجرایی بایرن روز گذشته برگزاری این بازی با حضور تماشاگر را خطرناک عنوان کرد و پیش از این مقامات ایالت باواریا نیز سوپرکاپ را به بمب بیولوژیکی توصیف کرده بودند و از هواداران بایرن در خواست کردند تا راهی بوداپست نشوند.

 

طبق گزارش هفته نامه کیکر، برای این بازی 18 هزار بلیت فروخته شده و به هر باشگاه نیز 3 هزار بلیت تعلق گرفته بود اما تنها 1000 هوادار بایرن در ورزشگاه خواهند بود و برای حمایت از سویا نیز 350 نفر در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

پیش از این قرار بود 3 هزار بایرنی و 800 نفر از هواداران سویا برای حمایت از تیم های شان در ورزشگاه بوداپست باشند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.