حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710199/43 زمان: 13:04   1399/07/05 بازدید: 5,402

جلسه مدیرعامل با کارکنان باشگاه

آذری: فولاد باید بهترین باشگاه ایران شود

جلسه مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پیش از شروع فصل جدید رقابت های فوتبال کشور با کارکنان این باشگاه برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید آذری در جمع کارکنان باشگاه فوتبال فولادخوزستان این چنین گفت: باشگاه فولاد خوزستان با توجه به زیرساخت های موجود و حمایت های بی شائبه مهندس علی محمدی مدیرعامل شرکت و اعضای محترم هیات مدیره بیشترین پتانسیل را در میان رقبای خود برای تبدیل شدن به برترین باشگاه کشور را دارد و در فصل پیشرو برای دست یابی به این جایگاه به تلاش دسته جمعی در همه حوزه ها نیاز داریم.


وی در ادامه افزود: برای به فعل در آمدن این پتانسیل کارهای سختی در پیش است. چراکه امروز ما در بین چهار تیم برتر کشور هستیم و طبق برنامه مصوب و گفتگوهایی که با مدیرعامل محترم شرکت و اعضای محترم هیات مدیره انجام شده، باید به یک باشگاه بزرگ ورزشی تبدیل شویم. ما اعتقاد داریم که در استان خوزستان نیاز است از سایر رشته های ورزشی نیز حمایت شود و باید این حرکت و توسعه توسط باشگاه شکل بگیرد.


آذری در ادامه این جلسه ، اهداف باشگاه در افق 1404 را برای کارکنان تشریح کرد و گفت: چشم انداز ما این است که در اولین گام از یک باشگاه فوتبال که فعلا جزو سه – چهار باشگاه برتر کشور است به یک باشگاه چند رشته ای با حمایت از سایر استعدادهای ورزشی استان خوزستان تبدیل شویم و آنهم نه صرفاً برای شرکت کردن بلکه برای بهترین بودن و دست یابی به جایگاه اول و دوم در کشور که این موضوع می تواند به برندسازی فولاد خوزستان در سطح آسیا کمک شایانی کند.

 

 


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه اظهار داشت: کارنامه کاری ما طی 8 ماه حضور در باشگاه منجر به کسب جایگاه سوم لیگ برتر و سهمیه پلی آف جام قهرمانان آسیا بود که هرچند راضی کننده است اما تکرار آن برای باشگاه بزرگی همچون فولاد و هواداران آن در آینده قابل قبول نخواهد بود.


سعید آذری با بیان اینکه باید با کمک یکدیگر از این مرحله عبور کنیم، افزود: سال گذشته که بنده عنوان کردم «این تیم معمولی است» شاید برداشت های غلطی از آن شد و احساس شد که بنده سعی بر تخریب جایگاه فولاد دارم اما هدف بنده از بیان این صحبت ها این است که گفتن یک «واقعیت تلخ» همیشه بهتر از گفتن «شعارهای شیرین و فریب دهنده» است. ما باید بدانیم که چه اهدافی داریم و چه وسیله و ابزاری برای رسیدن به آن نیاز داریم. مطمئناً ما امسال نیز اهدافمان را برای هواداران تشریح کرده و آنها را در جریان امور قرار خواهیم داد. فولاد یک برنامه سه ساله برای بازگشت به دوران باشکوه خود دارد و به لطف الهی موفق شدیم یک سوم این مسیر را پشت سر بگذاریم و دو سوم آن که راهی سخت و طولانی است باقی مانده و باید به برترین باشگاه ایرانی و تبدیل به باشگاهی پیشرو در سطح منطقه شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.