حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710421/1 زمان: 12:28   1399/07/06 بازدید: 2,647

غلامرضا محمدی: نگاه سیاسی به کشتی نداشته باشیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید: نباید نگاه سیاسی به کشتی داشته باشیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، غلام‌رضا محمدی اظهار کرد: شرایط کشتی لرستان نسبت به گذشته خوب نیست و همه باید کمک کنیم از این بحران خارج شود.

 

وی تاکید کرد: با تمام وجود هر کاری از دستم بربیاید در خدمت کشتی استانم هستم به شرط اینکه بستر و شرایط فراهم باشد اما متاسفانه بعضی وقت‌ها می‌بینیم که مرغ همسایه غاز است و امیدواریم این دوره شاهد رشد و شکوفایی کشتی لرستان باشیم.

محمدی با اشاره به مشکلات سد راه برگزاری مجمع انتخاباتی کشتی لرستان، اضافه کرد: باید نگاه سیاسی به کشتی نداشته باشیم و نگاه‌مان دلی باشد و به‌خاطر کمک کردن، منافع شخصی را درنظر نگیریم.

 

این مربی لرستانی با بیان اینکه مردم از من انتظار کمک به کشتی استانم را دارند و این خواسته‌ای بحق است، افزود: هدفم کمک است و انتظار می‌رود دوستان ما در اداره کل ورزش و جوانان لرستان شرایط را بپذیرند و اگر بحث مشورتی بود ما هم کمک می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در برهه کنونی شرایط خوبی برای کمک به کشتی لرستان وجود دارد، تصریح کرد: اگر قرار است تحولی در کشتی لرستان رخ دهد در این برهه بهتر از هر زمان دیگری می‌توانیم کارهای بهتری انجام دهیم، چون حمایت فدراسیون و مفاخر لرستانی کشتی کشور را داریم.

 

محمدی اضافه کرد: ما حمایت فدراسیون را داریم و چه چیزی بهتر از این و چنانچه هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان لرستان انجام شود و هیئت کشتی استان به ثبات برسد قطعاً باوجود آدم‌های بزرگ می‌توانیم برنامه‌ریزی بهتری انجام بدهیم و خودم نیز وقت بیشتری را برای این موضوع می‌گذارم.

این مربی لرستانی گفت: هدف‌مان این است که مفاخر کشتی کشور را به لرستان بیاوریم و امید می‌رود شاهد تحولی در کشتی استان باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.