حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710827/34 زمان: 12:28   1399/07/08 بازدید: 12,559

مجتبی حسینی؛ بازگشت به لیگ یک ممنوع  

تمرینات تیم نفت مسجد سلیمان زیر نظر مجتبی حسینی آغاز شده است؛ مربی فصل گذشته مس کرمان. 

به گزارش "ورزش سه"، این مربی جوان بعد از دو تجربه ناموفق در صعود به لیگ برتر به همراه تیم های مس کرمان و گل ریحان حالا به دنبال ساختن یک تیم خوب در مسجد سلیمان است؛ البته او در هر دو تیم یاد شده آنها را به مدعیان صعود به لیگ برتر تبدیل کرد. مس کرمان برای صعود به لیگ برتر تنها یک گل کم آورد. بدون شک تیم سازی خوب در مسجد سلیمان و نمایش خوب در لیگ برتر می تواند خاطرات تلخ عدم صعود به لیگ برتر در تیم های گل ریحان و مس کرمان را از ذهن این مربی جوان پاک کند. البته کار مجتبی حسینی در تیم نفت مسجد سلیمان سخت است به این خاطر که این تیم فصل گذشته با هدایت مهدی تارتار به عنوان تک رقمی در لیگ برتر دست یافت و در جام حذفی هم نمایش های خیرکننده ای در برابر حریفان داشت. 

 

مجتبی حسینی در قامت سرمربی و مربی در لیگ برتر تجربه کار دارد؛ او از مس کرمان جدا شد به این بهانه که دوباره در لیگ برتر مربیگری کند و رقم زدن روزهای خوب در نفت مسجد سلیمان موجب می شود دیگر بازگشت به لیگ یک نداشته باشد. 

 

میانگین سنی مربیان لیگ برتر در فصل پیش رو 45 سال است و این به خاطر حضور جوانانی چون مجتبی حسینی است؛ او اینبار برای موفقیت استارت زده است؛ البته معنی موفقیت در لیگ یک و لیگ برتر متفاوت است. موفقیت در لیگ یک تنها با صعود به لیگ برتر معنی پیدا می کند در حالی که در لیگ برتر حتی بقاء در جدول بازی ها ارزشمند است. دستیار سابق یحیی گل محمدی در نفت مسجد سلیمان دیگر برای صعود تحت فشار نیست. او می تواند با برنامه ریزی خوب و در آرامش با نفت مسجد سلیمان در پی ماجراجویی باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.