حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710967/47 زمان: 00:31   1399/07/09 بازدید: 44,157

مدافع پاختاکور:نمیخواستیم با استقلالی‌ها درگیر شویم

اسماعیلوف می‌گوید که بازیکنان استقلال قصد داشتند با فریاد بر سر یکدیگر و روحیه دهی این چنینی، تمرکز بازیکنان پاختاکور را بر هم بزنند.

به گزارش ورزش سه، انزور اسماعیلوف مدافع تیم پاختاکور ازبکستان در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های ازبکستانی راجع به دیدار برابر استقلال اظهار داشت: وقتی بازیکنان استقلال به زمین آمدند با صدای بلند بر سر هم فریاد می‌کشیدند و به همدیگر انرژی می‌دادند. آنها احتمالا می‌خواستند روحیه ما را خراب کنند. اما مربی به ما گفته بود که در پست‌هایمان حضور داشته باشیم، بازی خودمان را انجام دهیم و به هم اعتماد داشته باشیم. مربی به ما گفت که در همه پست‌ها قوی هستیم و باید به هم کمک کنیم. نمی‌خواستیم با استقلالی‌ها درگیر شویم و مربیان هم همین را خواسته بودند.

 

 

 

وی در ادامه افزود: نه فقط من بلکه همه بازیکنان مقابل استقلال بهترین بازی را انجام دادند. بازیکنان به دنبال گرفتن توپ بودند. اودیل، دراگان و سردار همگی عالی بازی کردند. هر بازیکنی برای دیگری فضا درست می‌کرد. به جاهای خالی می‌رفتیم و فضا را در اختیار می‌گرفتیم.

 

مدافع ملی‌پوش پاختاکور درباره جدال با پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس از نظر فیزیکی تیم بسیار خوبی است. آنها خیلی قدرتمند هستند؛ خصوصا روی هوا. در ۲ بازی قبلی آنها پنج گل به ثمر رساندند که چهار گل روی ارسال و ضربه سر بوده است. الان فقط چهار تیم باقی مانده‌اند. همه چیز در یک بازی مشخص می‌شود و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. السد هم تیم بسیار خوبی بود اما تیمی که فردا باید با آن بازی کنیم توانست السد را شکست دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.