حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1711137/47 زمان: 20:57   1399/07/09 بازدید: 6,851

دوئل سخت پهلوان با مدافع 190 سانتی متری

احسان پهلوان ستاره خط هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار امروز تقابل سختی را با آنزور اسماعیل‌اف خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پهلوان که مثل بازی های قبلی در ترکیب اصلی قرار دارد و در سمت راست خط میانی به میدان خواهد رفت، دوئل دشواری را با مدافعان بلند قامت پاختاکور خواهد داشت. در مقابل احسان، خوجی‌اکبر علی‌جانف مدافع راست خوش تکنیک و جوان ازبک حضور خواهد داشت که علاقه زیادی به نفوذ دارد و احتمالا جای خالی اش را آنزور اسماعیل اف پر خواهد کرد.

 

تقابل هافبک تکنیکی و پرسرعت پرسپولیس با اسماعیل اف در حالی اتفاق می‌افتد که اسماعیل اف یکی از بلندقدترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیاست و با 190 سانتی متر، شرایط فیزیکی فوق العاده ای دارد. پهلوان اما در بازی های قبلی در تقابل با بن عطیه و خالد عبدالرحمان عملکرد خوبی داشت و حالا پرسپولیسی ها امیدوارند مدافع 35 ساله پاختاکور را هم شکست دهد.

 

هافبک جوان پرسپولیس در بازی قبلی باوجود تلاش زیاد، نتوانست وظیفه گلسازی خود را ایفا کند اما یک بازی قبل تر در دیدار با الشارجه دو پاس گل داد و نقش پررنگی در پیروزی و صدرنشینی سرخ ها ایفا کرد. البته شاید انتظار یحیی گل محمدی از او، سرعت دادن و انتقال سریع توپ به خط حمله باشد و در صورت انجام این نقش، شاید ارسال پاس گل در اولویت قرار نگیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.