کد خبر: 1711524/50 زمان: 12:04   1399/07/12 بازدید: 16,665

پائولو مالدینی از دشوارترین حریفانش می‌گوید

بهترین بازیکن از دید مالدینی: رونالدوی برزیلی

پائولو مالدینی اسطوره فوتبال ایتالیا می‌گوید رونالدو، رونالدو نازاریو و زین الدین زیدان سخت‌ترین رقبایی بودند که در طول دوران فوتبالی‌اش مقابل آنها بازی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، پائولو مالدینی‌، اسطوره فوتبال ایتالیا و باشگاه آث میلان که تمام دوران فوتبالی خود را در این باشگاه سپری کرد؛ از سخت‌ترین حریفانی می‌گوید که در زمان حضور در خط دفاعی میلان با آنها روبرو شد و مجبور به مهارشان شده است.

 

مالدینی برای تنها تیم باشگاهی اش میلان بیش از 600 بازی انجام داد و پیش از آنکه در سال 2009 بازنشسته شود با این تیم 7 بار قهرمان سری آ شد.

 

مالدینی در گفتگویی با روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت در پاسخ به سوال این روزنامه برای انتخاب سخت‌ترین حریفان خود به نام مارادونا، زیدان و رونالدو نازاریو اشاره می‌کند. مالدینی به خصوص به رونالدوی برزیلی می‌پردازد و می‌گوید او در دوران حضور در اینترمیلان یک ستاره استثنایی بود.

 

 

مالدینی به گاتزتا دلو اسپورت گفت: " سخت‌ترین حریفان من دیگو ماردونا، رونالدو و زیدان بودند. رونالدوی برزیلی در دو سالی که با پیراهن اینتر بازی می‌کرد یک ستاره استثنایی بود".

 

 

رونالدوی برزیلی که در فوتبال باشگاهی با پیراهن بارسلونا و اینترمیلان درخشید هم پیشتر به ستایش از مالدینی پرداخته بود و از او به عنوان یکی از دشوارترین مدافعینی که در دوران ورزشی اش با آنها روبرو شد یاد کرده بود. رونالدو گفته بود: " سخت‌ترین مدافعی که در دوران فوتبالم با او روبرو شدم؟ پائولو مالدینی از همه سخت تر بود".

 

 

رونالدینیو دیگر ستاره برزیلی هم در یک مصاحبه با هموطنش رونالدو درباره دشوار بودن عبور از مالدینی موافقت کرد و گفته بود: " مالدینی فوق‌العاده بود. مهارت او بی‌نظیر بود و آدم باورش نمی شد که به این راحتی می تواند در مقابل بهترین مدافعین دفاع کند. به خصوص وقتی مستقیم در مقابلش بازی می کردید بهتر متوجه می شدید چه مدافع بی‌نظیری است".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.