حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714490/29 زمان: 14:36   1399/07/28 بازدید: 19,902

سرمربی فرانس واروش

مسی بهترین بازیکن دنیا فقط در فاز حمله است

سرگی ربروف مربی نام آشنای اوکراینی فرانس واروش معتقد است لیونل مسی تنها در فاز تهاجمی بهترین بازیکن دنیاست.

به گزارش "ورزش سه"، فرانس واروش فردا در نوکمپ در اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان به مصاف بارسا خواهد رفت. تیم مجارستانی پس از مدت ها توانسته به سطح اول فوتبال اروپا وارد شود و فردا این فرصت را دارد تا خود را به فوتبال دوستان جهان معرفی کند.

مربی این تیم سرگی ربروف اوکراینی است که زمانی زوج شوچنکو در دیناموکیف بود و سال 1997 توانستند بارسا را در نوکمپ 4-0 شکست دهند. او برای تاتنهام نیز سابقه بازی دارد.

 

 

 

 

ربروف در مورد این بازی گفت:« به تیمم بسیار افتخار می کنم. تیمی که به مرحله ای رسیده که می تواند برابر بارسا قرار بگیرد. من سال ها پیش چنین تجربه ای داشتم که برای همه زندگی با من بوده است. امسال با بارسا و یوونتوس که تیم های بزرگی هستند بازی خواهیم کرد و باید از این مصاف ها لذت ببریم.»

 

 

 

 

مسی بهترین بازیکن تاریخ:« زمانی در عربستان مربیگری می کردم و در دومین بازی 6-0 برنده شدیم. سبک بازی تیم های من پاس های متوالی و هجومی بود و انتقاداتی می کردند که چرا فوتبالی خسته کننده ارائه می دهیم و فقط به حمله فکر می کنیم. حالا معتقدم فوتبال فقط حمله نیست و مردم در هر دو فاز حمله و دفاع انتظار چیزهای خاصی دارند.

مسی بهترین بازیکن؟ از نظر من مسی فقط در فاز حمله بهترین بازیکن دنیا و شاید تاریخ فوتبال باشد ولی در همین بارسلونا بازیکنانی هستند و بوده اند که در کارهای دفاعی بهترین بوده اند. مسی و بارسا در فاز هجومی یک سطح از خیلی تیم ها بالاترند. من به دفاع هم اهمیت ویژه ای می دهم و در تیمم همه باید در کارهای فاعی مشارکت کنند.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.