حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714723/47 زمان: 19:33   1399/07/29 بازدید: 66,563

نادری: صبر کنید، اتفاقات خوبی می‌افتد!

در شرایطی که محمد نادری و پرسپولیس به توافق رسیده بودند اما به نظر می‌رسد یک مسئله جزئی مانع از تمدید قرارداد وی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، نادری پس از ترک باشگاه در حالی که چهره برافروخته ای داشت، ترجیح داد که با خبرنگاران صحبت نکند اما با حفظ آرامش، از آن ها تشکر کرد و گفت که «چند روزی صبر کنید، اتفاقات خوبی می‌افتد.»

 

این در حالی است که گزارش های موثق خبرنگاران میدانی حوزه پرسپولیس، از توافق قرمزها با او و حتی تمدید قرارداد نادری با پرسپولیس خبر می‌دادند اما ناگهان اختلاف بر سر یک مسئله جزئی سبب شد تا ماجرای تمدید این مدافع چپ پا، به نقطه صفر برسد.

 

دقایقی پیش از این که نادری با چهره عصبانی خارج شود و توافق به هم بخورد، عکاس و خبرنگار رسمی باشگاه پرسپولیس هم وارد ساختمان شدند. عموما روال به این شکل است که پس از توافق با بازیکن، آن ها وارد باشگاه می‌شوند تا عکس رسمی را بگیرند و کار تمام شود اما این بار اوضاع ناگهان تغییر یافت.

 

حالا با این شرایط احتمال دارد نادری که ماندگار شدنش در پرسپولیس قطعی بود، راهی تیم دیگری شود. فعلا او با همان روال قبلی پیش می‌رود؛ «یک کوچولو صبر کنید، بهترین ها رقم می‌خورد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.